Podanie-molgi123


Napisał(a): molgi123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
molgi123
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 19:45 -
#1
1.Imię: Radek
2.Wiek: 14
3.Nick w grze: molgi123
4.Status Konta: non-premium
5.Ile czasu grasz: Prawie Rok
6.Jaki czas możesz poświęcić dziennie na serwer: przez wakacje nawet do 6h a w roku szkolnym 2-3h
7.Posiadasz sprawny mikrofon: Tak
8.Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3?: Tak( tylko na teamspeak'u,będe regularnie od jutra, wyjaśnienie na końcu podania)
9.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/afk-jesteś nie aktywny
/r- odpowiada natychmiast graczowi.
/cc - wyczyszcza chat 
/chat ON,OFF- Wyłącza oraz Włącza Chat.
/vanish - jesteś nie wiedzialny
/jail [nick] [czas]- Przeniesienie gracza do więzienia 
/m [nick]- prywatna wiadomość widząca przez gracza
/vc - chat vip
/kick [nick] [powód] -Wyrzuca gracza z serwera minecraft,

/tp [nick] - teleportuję się do gracza 
/regulamin -pojawia się regulamin,
10.Dlaczego akurat powinniśmy ciebie wybrać? Przekonaj nas do siebie: 
Jestem pomocny,miły, kulturalny.Lubię pomagać innym, w różnych sytuacjach. Umiem rozwiązywać kompromisy. Mam doświadczenie, byłem już tutaj na FreeBuild, lecz nie zdałem okresu próbnego.Byłem, również na innym serwerze minecraft Senior Moderatorem. Nie mam problemu z dogadywaniem się z innymi graczami, szybko zapoznaję się z innymi osobami oraz rówieśnikami.Przestrzegam Regulamin. Nie lubię, gdy ktoś uniża inną osobę. Zwracam uwagi graczom, kiedy używają wulagyzmu. Pomagam nowym graczom zapoznać się z serwerem

11.Dodatkowe informacje o sobie:
Witam was bardzo serdecznie. Mam na imię Radek.Mieszkam w Bielsku-Białej.Chodzę do gimnazjum sportowego.Jestem z serwerem 1 rok. Interesuje się piłką nożną, dużo czasu przebywam, na rowerze. Lubię spotykać się ze znajomymi oraz z dziewczyną. W przyszłości chciałbym pracować jako trener bramkarzy lub w Policji. Jestem dość cierpliwą, spokojną oraz koleżeńską osobą. Lubię pomagać innym, zarówno jak i poznawać osoby. Na serwerze minecraft, gdy zjawia się nowy gracz to próbuje pomóc jemu zapoznać się z serwerem. Mam 2 braci oraz 1 siostrę. Po za przebywaniu czasu na rowerze, Gram na PC.

Odczekałem 1 tydzień od poprzedniego podania,więc myśle,że to nie będzie uznane za spam


                                      Na teamspeak'u będę regularnie od jutra, ponieważ dojdzie mi już mikrofon. 




DZIĘKUJĘ ORAZ POZDRAWIAM WSZYSTKICH Molgi123
Szablo02
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:12 -
#2
Jestem na NIE
mało rozbudowane podanie (pkt 10,11)
czeka sie 2 tygodnie a nie tydzien
nie przekonales mnei tym podaniem
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:15 -
#3
Na Tak lecz na naszym serwerze minecraft nie ma cie rok bo miałeś przerwę zanim Revcio odszedł z freebuilda .
molgi123
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:15 -
#4
Sprawa wyjaśniona
Szablo02
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:22 -
#5
nie odgrywam się taka jest moja opinia na temat tego podania i twoje smieszne "za kara" nie mialo na to zadnego wplywu
to ty odgrywales sie za poprzednie "na NIE"
molgi123
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:28 -
#6
Sprawa Wyjaśniona
CMata
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:31 -
#7
A więc tak byłem jeszcze przed chwilą gotów postawić ci na TAK ale ta kłótnia tutaj pod twoim podanie z Szablo02 mnie zniechęciła
Młodszy Moderator nie powinien tak dziecinie się zachowywać i powinien wiedzieć że ostateczne zdanie należy do Opiekuna danego trybu.

Moja ocena tego podania waha się tak Neutral/słabe tak/ dam ci szansę bo cię jeszcze nie poznałem gdyby nie to że nie dałbym ci szansy ocena wahała by się między NIE/NEUTRAL
molgi123
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 21:35 -
#8
(17.07.2016, 21:31)CMata napisał(a): A więc tak byłem jeszcze przed chwilą gotów postawić ci na TAK ale ta kłótnia tutaj pod twoim podanie z Szablo02 mnie zniechęciła
Młodszy Moderator nie powinien tak dziecinie się zachowywać i powinien wiedzieć że ostateczne zdanie należy do Opiekuna danego trybu.

Moja ocena tego podania waha się tak Neutral/słabe tak/ dam ci szansę bo cię jeszcze nie poznałem gdyby nie to że nie dałbym ci szansy ocena wahała by się między NIE/NEUTRAL
Oczywiście.To zajście nie powinno mieć miejsca, powinienem to załatwić w prywatnej wiadomości. Rozumiem mój błąd oraz Przepraszam. Pozdrawiam
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
17.07.2016, 23:45 -
#9
Załatwcie to na ts. Podanie nie jest po to aby prowadzić pod nim dyskusję.
Szablo02
Niezarejestrowany


 
18.07.2016, 08:23 -
#10
ja jestem na TAK

Ponieważ jestem pod wrażeniem twojej umiejętności rozwiązywania sporów
pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości