[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] Vargin


Napisał(a): Vargin


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Vargin
Zbanowany

width=

Zbanowany

1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2019
16.11.2019, 21:00 -
#1
WYMAGANIA :

Minimalny wiek 14 lat. +
Czas gry na trybie: MINIMUM MIESIĄC +
Konieczność posiadana: FacebookTSSkype +
Znajomość komend. +




WZÓR PODANIA:
1.Imię: Krzysztof

2.Wiek: 13

3.Nick w grze: Vargin

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Gram od 2019/08/06.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Zależy od dnia, zazwyczaj gram długo widać to po mojej aktywności na serwerze minecraft.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam TeamSpeaka, Facebooka oraz Skype.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/cc <czyści chat>
/c on <włącza chat>
/c off <wyłącza chat>
/tempmute [nick] [czas] [powód] <Wycisza gracza>
/warn [nick] [powód] <Daje ostrzeżenie dla gracza>
/kick [nick] [powód] <Wyrzuca gracza z serwera minecraft>


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Dlatego, że jestem dobrym graczem oraz udzielam się na chacie. Niestety nie miałem okazji pomóc graczom iż nie było takiej okazji w najbliższym czasie. Jestem moim zdaniem lubiany przez Administracje oraz Graczy serwera minecraft. Nie jestem wulgarny (wręcz jestem aż za spokojny). Moim zdaniem jest dużo Administracji na serwerze minecraft, ale przyda się zawsze jakaś pomoc.

9.Coś o sobie: Tak jak wspomniałem u góry. Mam na imię Krzysztof i mam 13 lat. Jestem z Województwa Podlaskiego. Jestem w 8 klasie podstawówki. Interesuję się Informatyką oraz sportem. Jestem grzecznym, miłym i spokojnym chłopakiem, który jest zawsze otwarty na nową znajomość. 

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Niestety NONPREMIUM, ale z tego co widzę w wymaganiach nie potrzeba Premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Niestety nie miałem okazji.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie byłem ani razu, ale chciałbym spróbować.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2019, 21:05 przez Vargin.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
16.11.2019, 21:04 -
#2
Na NIE xL3monku Wink

To ze zmienisz imię i wiek nic nie zmieni...

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2019, 21:07 przez xRandySword_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości