[ZAMKNIĘTE]  Oficjalne zakończenie kariery [Nie zamykaj]


Napisał(a): TunicLauve


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
TunicLauve
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
202 posts 17 threads Dołączył: Jun 2019
19.11.2019, 17:25 -
#1
No cześć... Jak się miewacie?














Bo ja nie za dobrze.... Zeskroluj niżej.












OSTATNIE PRZYGODY

Cześć... To ja tunic, może ktoś mnie jeszcze pamięta, ale raczej nie. Moje ostatnie przygody nie były zbyt ciekawe, ponieważ stało się coś, co utknęło w moim sercu na zawsze... 

10.11.2019... Samochód marki mercedes ucieka przed Policją. Kierowca traci kontrolę nad pojazdem, i uderza w brzozę, którą na zawsze zapamiętam... Auto wpada do rzeki, lecz jego kierowca zdążył uciec... Godzina 23:22, służby ratunkowe przybywają na miejsce wypadku, i wyciągają samochód z rzeki, próbują ratować pasażerów lecz było już za późno... Godzina 23:25, ogłoszenie zgonu pasażerów przez lekarza, odjazd służb ratowniczych, przybycie koronerów. Godzina 7:00 następnego dnia. Wstaje sobie jak gdyby nigdy nic, a moja mama woła mnie do kuchni. Widzę ją całą zapłakaną, po czym każe mi usiąść na krześle w jadalni... Siadam, mama też siada. I wtedy... mówi coś, co dotarło do mnie w pół sekundy... Było to:

- "Szymon... Ja-ja nie wiem jak ci to powiedzieć..."

- "Tak mamo?"
- "Wczoraj był wypadek i... Maks zginął"
-(ja) "CO?"


I tak właśnie straciłem mojego 27-letniego kuzyna, z którym spędziłem wiele czasu w moim życiu...

Przygoda numer 2, była jaśniejsza.

17.11.2019. Minął tydzień od śmierci mojego kuzyna. Byłem dalej w szoku, ale wiedziałem, że dotarł tam, gdzie każdy chcę dotrzeć po śmierci. I nie muszę wymawiać tego słowa, ale to zrobię - Niebo. No więc miałem lepszy humor. Siedziałem sobie przed komputerem, sprawdzałem TeamSpeaka, pocisnąłem ze 3 osoby i sprawdziłem swojego g-maila. A TAM SZOK! Napisała do mnie wytwórnia Sprinter Games, jest to community w grze "ROBLOX" które tworzy różne nadprzyrodzone jeśli chodzi o możliwości ROBLOXa gry. Wiadomość przedstawiała się mniej więcej tak:

Hello, Aaron Underbrown!

We're from Sprinter Games Community. Owner of Sprinter Games, Mr. Huckless, ordered us to send this to you. We want to inform you that you're invited to our Development Team. Your position will be Director of Technician Operations, and you will be directing Scripting Team. We've heard about you from ROLVe Community, and we heard that you're one of best developers in ROBLOX. We've got happy news, maybe you don't know it. We checked it, and we got an information that you're in top 50 of ROBLOX Developers. 

Welcome on our Board, Aaron!

Signed,
Sprinter Games Development Advisory Comitee

11/17/2019

I tak, przyjąłem tą ofertę. Potraktowali mnie jak króla na tronie, i mówię dosłownie. Pierwszego dnia pracy przybyłem do ich "Bazy". Powitali mnie zarządcy, a reszta pracowników, którzy mnie poznali doznali SZOKU, nie wiem jak wcześniej o mnie słyszeli, skoro nie mieli styczności z ROLVe Community.

Dlatego czas się pożegnać.


RANDY
Mieliśmy wiele porozumień i wiele sporów, i może ci się wydawać że biorę cię za debila, ale jak dla mnie jesteś naprawdę pozytywną osóbką. Szczerze, przyznaje że zorganizowanie Koali i jego wkurzających postów czasami mnie rozśmieszyła. Na TSie jesteś ogarem, chociaż miałem z tobą mało styczności. Chciałbym ci pogratulować awansu na Moderatora, i mam nadzieje, że gdy kiedyś powrócę (Jeśli wogóle) to nasze relację się utrzymają. Pamiętasz rozmowę na TSie z koalą? XD. I mogę wydawać się dziwny, ale kiedy jestem zdenerwowany albo mam niezły szok, bo słyszysz że twój ulubiony serwer dostanie shutdowna, to naprawdę trudno być sobą, bo poprostu stajesz się w pierwszych chwilach australopitkiem, czy jak to małpięce gówno tam miało.

BUBER
Buber, buber, i jeszcze raz BOBER. Tutaj postawię świeczkę, bo już odszedł ;c [*] ale też brałem go za przyjaciela, spędziliśmy wspólnie różne wzbogacenia i upadki, a sam bober był mega zabawny, przynajmniej według mnie. Na zawsze zapamiętam chwilę, gdy namówił Biankę aby przeniosła mnie do nich, i krzykneli obaj "SIEMA!" kiedy jadłem spokojnie kolację. Zawał serca. Tak się wystraszyłem, że ze strachu wyłączyłem TSa xD[*]

ADMINISTRACJA, GAGA I REKSIA
Tutaj można gadać wiekami. Słuchajcie. Nigdy się nie poddawajcie, i nie wierzcie plotkom że jesteście złomem. Każdy administrator wykonuję swoją robotę POŻĄDNIE, a Gaga i Reksia, z negatywną opinią niektórych graczy, byli niczym żółwie pod ziemią według mitów greckich. Odwalacie świetną robotę, oby tak dalej.

GRACZE
Większości nie znam, ale bez was ten serwer nie istnieje <3




No to cóż, widzimy się za rok świetlny albo dłużej.

Trzymajcie się, i zdrówka życzę

pozdrawiam tunic
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
19.11.2019, 18:01 -
#2
Co ja? Ja nie odszedłem :C
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
19.11.2019, 18:37 -
#3
No to powodzenia życzę. Mam nadzieję że może jeszcze kiedyś pogadamy więcej Wink
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
23.11.2019, 11:55 -
#4
Brak ddalszej aktywności. Zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2019, 11:55 przez xRandySword_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości