[Problem i propozycja] FB2 Nether


Napisał(a): OlciaxP


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
OlciaxP
Administratorka FreeBuild

width=

Zbanowany

25 posts 3 threads Dołączył: Jul 2016
19.07.2016, 23:49 -
#1
Witam.

Sprawa dotyczy Netheru, który dostępny jest w godzinach 17 - 20 dla graczy, dostępny oczywiście tylko na "papierku".
Już kolejny dzień z rzędu zwykli gracze nie mogą dostać się do Netheru, oczywiście jeśli wejdzie się przed 17-20 pojawia się informacja, że Nether jest wyłączony, dostępność dla graczy w powyżej wymienionych godzinach, a gdy natomiast wejdzie się w trakcie "włączonego" wejścia nic się nie pojawia, a po wejściu do teleportu możemy godzinami patrzeć na przepiękny obraz niczego..

W skrócie.. gracze nie mogą się dostać do Netheru nawet w GODZINACH PRZEZNACZONYCH DLA NICH, a osoby posiadające +VIP mogą korzystać z niego do woli "zbijając fortune".
Swoją drogą niektórym działa, a innym nie.. dziś na serwerze minecraft od godziny 17 każdy spamował na czacie, że nie mógł wejść do Netheru, jedna osoba powiedziała mi, że można dostać się tam tylko tp wybudowanym poza miastem..

Problem: brak możliwości wejścia do Netheru.

Propozycja:
1. NAPRAWIĆ wkońcu ten "błąd",
2. Dać jasną informację "PORTAL MOŻECIE ZBUDOWAĆ TYLKO NA TERENIE POZA MIASTEM/NA TERENIE DZIAŁEK.  (jednakże patrząc na to, że Działki to osobna "mapa" tak mi się zdaje bynajmniej, a świat zewnetrzny to też całkiem inne miejsce to niemożliwe jest używanie tp na działkach, gdzie 7kratek to 1 kratka w netherze.. powstawało by przez to pełno tp koło siebie.. dlatego proponowałabym bardziej pierwsza opcje informalni o portalu..)
3. Zwiększyć różnorodność godzin włączonego Netheru.. np. 8-10, 14-16 i 19-21. Nie każdy siedzi na PC cały dzień, nie każdy też ma możliwość wejść na serwer idealnie o 17-20 (nie mając nawet na to pewności, że będzie włączony), żeby móc zdobyć kilka przedmiotów z Netheru...


I proszę nie pisać farmazonów typu "KUP VIPA, BĘDZIESZ MOGŁA WCHODZIĆ KIEDY CHCESZ" itp, bo naprawdę szkoda na to czasu. Jeśli w taki sposób będziecie chcieli bawić się w Gabena (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi..) to powodzenia..

(Chcesz przejść dalej? ZAPŁAĆ, bo inaczej sobie nie pograsz.)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego tematu z kompromisem obu ze stron.
Pozdrawiam.
pitereek
Niezarejestrowany


 
20.07.2016, 09:13 -
#2
W sumie vip+ powinien mieć jakieś dodatkowe przywileje, ale nie sądziłem, że jest to nether.

Lecz skoro sama mówisz, że czasem to nie działa, to jestem za całodobowym otwarciem netheru.
Szablo02
Niezarejestrowany


 
20.07.2016, 09:21 -
#3
No więc po
1. na działkach nie działa teleport ponieważ mógł by bagować mapę działek
po
2.mam Mvip'a i osoby z tą rangą mogą wchodzić do netheru od godziny 15.00
po
3. już od paru dni nie da się zbijać fortuny jak to ci napisałem ponieważ Pitruk obniżył cenę sprzedaży kwarcu w sklepie więc jest to nieprawda
po
4. jestem oczywiście za naprawieniem Buga
po
5. jestem za wprowadzeniem takich godzin ale na pewno nether nie powinien być otwarty w godzinach szczytu ponieważ jest on otwierany w godzinach gdy jest mniej graczy aby  ich przyciągnąć do gry Wink i w tym wypadku trzeba by wprowadzić nether otwarty dla mvip'ow non-stop albo w innych dodatkowych godzinach
pozdrawiam
Szablo022
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
20.07.2016, 11:14 -
#4
Jestem za zwykłym otwarciem netheru. Nie wydziwiajmy już . Jest wiele innych problemów. ;/




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości