[PRZYJĘTE] Lockick


Napisał(a): Lockick


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Lockick
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 4 threads Dołączył: Dec 2018
24.11.2019, 23:41 -
#1
1.Imię : 
Bartosz
2.Wiek : 
15
3.Nick w grze : 
Lockick
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: 
LeCrafta znam od ponad 3 lat. 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 
Na serwer mogę poświęcić od 4 godzin do ponad 6 godzin.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : 
Ts, Skype, posiadam, chociaż FB nie mam, chętnie założę gdy zajdzie taka potrzeba.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/kick - wyrzuca z serwera minecraft
/tempmute - mutuje gracza na określony czas
/c on i /c off - włącza i wyłącza czat
/c clean - czyści czat
/warn - ostrzeżenie
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : 
Jestem osobą spokojną i nie daje się łatwo prowokować, często obserwuje czat, bardzo lubię gdy panuje porządek na nim, lecz większość osób nie obchodzi to jak się wypowiadają. Chciałbym to zmienić, nakierować ich gdy popełnią błędy lub ukarać gdy przekroczą linię, chciałbym mieć możliwość zmiany tego serwera minecraft na lepsze. Dlatego uważam że jestem dobrym kandydatem.
9.Coś o sobie : 
Mam na imię Bartosz, lecz koledzy mówią na mnie trójkąt. przezwisko wzięło się z tego że gdy się uśmiecham na mojej twarzy z policzków formuję się trójkąt. Jestem z rocznika 04/05 czyli z tzw. "Podwójnego rocznika". Uczęszczam do technikum na nowo utworzony w szkole profil programistyczny, lubię słuchać muzyki z lat 90s, 00s, co większość moich kolegów uważa za dziwne, lecz szanują czego słucham, niestety niektóre osoby nie potrafią zrozumieć jak można nie słuchać rapu i się ze mnie nabijają, lecz odpowiadam im jedynie uśmiechem. Jedną z moich zalet uważam że jest ,że jestem miły dla każdego, wiem jak słowa mogą ranić nawet jeżeli "we dont mean it" ,dlatego bardzo często myślę przed tym jak coś napisze lub powiem. Szczerze nie wiem czy to można podpiąć pod zaletę, ale 5-6 godzin snu wystarczają mi żeby się wyspać. Uważam to za plus ponieważ mogę wtedy przeznaczyć ten czas na coś innego np. na naukę programowania. Moimi minusami na pewno jest nie umiejętne posługiwanie się pieniędzmi, bardzo często, gdy nadchodzi nowy miesiąc i dostaje kieszonkowe, pieniądze znikają z mojego konta po 6 dniach (powinny one wystarczyć na cały miesiąc). Lecz wynikiem tego jest mój trzeci plus, czyli pracowitość, ponieważ gdy wydam moje pieniądze, łapię się wszystkich prac jakie dają mi rodzice żeby np. pójść sobie z kolegami do maka na przerwie.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : 
Tak.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : 
Nonpremium.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : 
Niestety nie.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niestety nie, lecz jeżeli mi zaufacie, na pewno was nie zawiodę.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2019, 23:42 przez Lockick.
husarri
Weteran LC
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
47 posts 7 threads Dołączył: Oct 2019
24.11.2019, 23:46 -
#2
Na nie :c
Nigdy nie widziałem Cię na serwerze minecraft
Nie pptrzebujemy zmian na serwerze minecraft
Przy jednej komendzie się pomyliłeś
obraz
$hajs
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
77 posts 4 threads Dołączył: Nov 2019
25.11.2019, 18:55 -
#3
Dziwne, podanie tak na troszkę kopiuj wklej, ale jak nie to przepraszam. Podanie rozpisane (jak nie ty pisałeś punkt 8 i 9 to, to jest dla typka, który to napisał.) Komendy są dobre na rolę chatmoda, ale trochę chyba klamales z czasem gry na serwerze minecraft. Na nie.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
25.11.2019, 20:04 -
#4
Na nie
Lockick
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 4 threads Dołączył: Dec 2018
25.11.2019, 20:37 -
#5
(25.11.2019, 18:55)$hajs napisał(a): Dziwne, podanie tak na troszkę kopiuj wklej, ale jak nie to przepraszam. Podanie rozpisane (jak nie ty pisałeś punkt 8 i 9 to, to jest dla typka, który to napisał.) Komendy są dobre na rolę chatmoda, ale trochę chyba klamales z czasem gry na serwerze minecraft. Na nie.

Napisałem o sobie szczerze i tworzyłem to ponad godzinę bo mi zależy, dlatego może wyglądać to tak sztucznie. Z czasem gry nie kłamie bo zazwyczaj tyle gram, chociaż nie zawsze mogę, lecz jeżeli chodziło o to że znam 3 lata LeCrafta to nie kłamię. Były przerwy dłuższe i krótsze ale gram. Wink
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
25.11.2019, 20:44 -
#6
Na Nie
husarri
Weteran LC
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
47 posts 7 threads Dołączył: Oct 2019
25.11.2019, 22:15 -
#7
pod podaniem nie odpisujemy nikomu na komentarz
obraz
SzymOwczarLol
Ja lovciam piesełki
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
94 posts 11 threads Dołączył: Sep 2018
25.11.2019, 22:33 -
#8
Gram na lecrafcie od 2lat i w życiu cię nie spotkałem
NA NIE
szymff
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
33 posts 0 threads Dołączył: Oct 2019
29.11.2019, 21:18 -
#9
zapraszam na ts w godzinach wieczornych
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2019, 21:20 przez szymff.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości