[ODRZUCONE] Rekrutacja na Chatmoda


Napisał(a): davv1d


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
davv1d
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Oct 2019
25.11.2019, 14:28 -
#1
1.Imię : Dawid
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : davv1d
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : ok. 2015
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W wolnym czasie moge ok. 4-5h ale bywa tez, że mogę dłużej. A jak szkoła to mogę 3-4h dziennie.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?, TeamSpeak w każdej chwili mogę pobrać, discorda posiadam.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :                                                                                                                                                                                                          /tempmute <gracz> <czas> <powód> : Wycisza gracza na określony czas z konkretnym powodem
                 /kick <gracz> <powód> : Wyrzuca gracza z konkretnym powodem
                 /c off : Wyłącza czat
                 /c on : Włącza czat
                 /cc : Czyści czat
                 /warn <gracz> <powód> : Ostrzega gracza z konkretnym powodem
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem miły, spokojny, zwracam ludziom uwagę, wplątywałem się z graczami w niepotrzebne kłótnie, tera się zmieniłem. Warto byłoby mi dać szansę, chętnie bym chciał spróbować jak to być chatmodem i liczę na taką szansę. Sądzę, że pomógłbym zostać ChatModem.
9.Cos o sobie : Jak napisałem wyżej nazywam się Dawid, mam 16 lat i chodzę do 2 klasy zawodowej i uczę się budować Lecz, narazie tylko pomagam. Mój ulubiony sport to Piłka nożna, siatkówka I koszykówka. Uwielbiam kibicować mojemu klubowi i naszych zawodników. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki, pograć w gry komputerowe lub  wychodzić do kina albo na miasto i spędzać ze znajomymi czas. Jako mały chłopiec chciałem zostać piłkarzem, niestety wybrałem inny zawód I niestety żałuje. Kocham ogólnie lecrafta  Heart . Interesuje się lotnicstwem i podróżami. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Takie se.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM) ? : Posiadam Premium.
12.Czy miałeś/aś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft.pl ? Jak tak jaki tryb, ile razy? : Nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2019, 14:30 przez davv1d.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
25.11.2019, 16:41 -
#2
Zdecydowanie NIE. Po co drugie podanie składasz. W dodatku jeszcze skopiowane ode mnie.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
25.11.2019, 16:52 -
#3
Na NIE
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
25.11.2019, 20:02 -
#4
Na nie
xshadowxmissx3
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
89 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
26.11.2019, 23:55 -
#5
Podanie źle zatytułowane jest bezwarunkowo odrzucane.
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2019, 23:55 przez xshadowxmissx3.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości