[ODRZUCONE] Podanie na ChatModa


Napisał(a): XEsekX


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
XEsekX
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
30.11.2019, 22:03 -
#1
1.Kacper
2.16
3.XEsekX
4.1 rok
5.3,4 godziny
6.fb msg ts instagram snapchat itd.
7./warn /template /mute /tempban /kick  i różne z chatem jeszcze czyszczenie zablokowanie 
8.Uwielbiam waszą administrację Big Grin jednak chciałbym bardziej ogarnąć server ponieważ czasami ich nie ma a server zostaje bez administracji jestem doświadczony miałem już dużo swoich serverow i byłem w adm na innych servach zazwyczaj admin chatmod lub budowaniczy. Myślę że to zrozumiecie
9.Jestem ogarnięty i ogarniam dużo serwów na raz jednak chciałbym to zmienić i mieć taki jeden jedyny który mogłbym ogarnąć. Uwielbiam grać na waszym serwerze minecraft. Lubie także spradzać i ogarniać rozne zeczy. Mam 16 lat i nazywam się Kacper (nazwisko chyba nie ma znaczenia) myśle że to przeczytacie i spodoba wam się to. PS. Byłem już w adm na dużych servach na których gralo 120-160 ludzi wiec sami zrozumiecie Big Grin
10.Tak ale i tak zmieniam na bardzo dobre słuchawki (cena nie ma roli ale jagby cos tam było to kosztują 700 zł)
11.NONPREMIUM
12.Jak pisałem powyżej TAK bardzo lubie grac na serwerach a minecraft to moja najlepsza gra. Byłem w adm na dużych servach 
13.Nie ponieważ nigdy nie pisałem podań bo myślałem że i tak się nie przyjmą.
xshadowxmissx3
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
89 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
30.11.2019, 22:13 -
#2
Podanie źle zatytułowane jest bezwzględnie odrzucane. 
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2019, 22:14 przez xshadowxmissx3.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości