[ODRZUCONE] [Podanie] barshxhq


Napisał(a): $hajs


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


25 posts in this topic
$hajs
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
77 posts 4 threads Dołączył: Nov 2019
30.11.2019, 22:13 -
#1
WYMAGANIA :

Minimalny wiek 14 lat. -
Czas gry na trybie: MINIMUM MIESIĄC -/+
Konieczność posiadana: FacebookTSSkype +
Znajomość komend. +




WZÓR PODANIA:
1.Imię: Krzysztof
2.Wiek: 13 (Pamiętajcie wiek to cyferka, a liczy się to co masz w głowie)
3.Nick w grze: barshxhq
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Szczerze mówiąc gram jakieś 2-3tyg, ale mało się udzielałem na chacie i wchodziłem o późniejszych godzinach.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: To zależy od planu dnia. Zazwyczaj w dni szkolne jestem od 16:00-19:00, a w dni wolne 8:00-16:00 później jest przerwa i gram 18:00-23:30.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam wszystkie powyżej wymienione.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/cc - (Czyści chat)
/c on - (Włącza chat)
/c off - (Wyłącza chat)
/tempmute [nick] [czas] [powód] - (Wycisza gracza na dany czas)
/warn [nick] [powód] - (Daje ostrzeżenie dla danego gracza)
/kick [nick] [powód] - (Wyrzuca gracza z serwera minecraft)

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Po długich namysłach i przekonywania przez Mateusza stwierdziłem, że chciał bym się zobaczyć na roli Chatmoda. Jest to dosyć ważna ranga, a na serwerze minecraft jest obecnie nabór Chatmodów tak to można nazwać. Jest bardzo dużo podań, a ja nie chciałbym przegapić okazji gdy rekrutacja jest on, a później czekać 1 miesiąc by znowu spróbować. Na serwerze minecraft jestem codziennie oraz bardzo pomagam graczom oraz natychmiastowo wykrywam (cheaty) co może potwierdzić (Daxny oraz Epi100plates). Nawiązując do "Cheaterów" jest teraz ich bardzo dużo, a z tego co wiem osób w administracji jest 8, więc każdy nowy członek administracji to można podzielić obowiązki i sobie nawzajem pomagać.
9.Coś o sobie: Jak u góry jestem wspomniałem mam na imię Krzysztof i mam 13 lat. Jestem z Białegostoku żeby się bardziej rozjaśniło dokładnie z Województwa Podlaskiego. Jestem miły, aktywny, pracowity oraz kulturalny. Gdy na czymś bardzo mi zależy nie odpuszczę tak łatwo, tak jak teraz z rangą Chatmod. (Żeby nie było nie jestem tu dla rang). Moim zdaniem tyle wystarczy po co się mocniej rozpisywać nie jestem na spowiedzi i nie musi nikt nic znać Tongue.  
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak, mój mikrofon jest sprawny.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Niestety NONPREMIUM, ale jeżeli będzie trzeba kupić to nie ma problemu.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Niestety nie miałem okazji być w administracji, ale pisze te podanie by mieć jakieś małe doświadczenie.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie miałem jeszcze takiej okazji.



xRandySword - Z tego co wiem to już wyjaśniłem to z inną administracją, ale jeżeli nie gadałeś ze mną ani nic to jak możesz to stwierdzić? Jeżeli masz jeszcze jakiś problem, który mamy rozwiązać to możemy, to zrobić kiedy indziej.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2019, 22:22 przez $hajs.
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
30.11.2019, 22:18 -
#2
...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2019, 07:33 przez andy.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
30.11.2019, 22:20 -
#3
Na NIE. Skoro to Mateusz namówił Cię do napisania podania i w dodatku wiek i czas gry. Widzę w dodatku ze to ty dlaysq.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
30.11.2019, 22:21 -
#4
Moim zdaniem nadajesz się na to stanowisko. Osobiście Cię znam i poleciłem Ci ten serwer. Widzę, że wkładasz większość swojego czasu w pomoc serwerowi. Potwierdzam, że grasz w późniejszych godzinach . Pomagasz graczom na chacie oraz obserwujesz arenki w poszukiwaniu cheaterów. Podsumowując jestem na TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2019, 01:25 przez Epi100plates.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
30.11.2019, 22:44 -
#5
Neutral
del
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
41 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
01.12.2019, 08:47 -
#6
Jestem jak najbardziej na tak.
Duzo razem gralismy, nawet zdarzylo nam sie rozmawiac i jestes osobą uprzejmą.
Upominasz graczy gdy łamią oni regulamin.
Bardzo spodobał mi się fragment o tym, że wiek to tylko liczba, a najważniejsze to, co w głowie. Sam zawsze wychodzę z takiego założenia, więc wiek jest ostatnią rzeczą na jaką patrzę w podaniu.
Powodzenia
obraz
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
01.12.2019, 10:59 -
#7
Neutral
Deaconn
Deaconek :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
60 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
01.12.2019, 11:31 -
#8
Na nie
TheKoalaCraft
fofof fjem sze pro

width=

Zbanowany

212 posts 7 threads Dołączył: Feb 2019
01.12.2019, 11:42 -
#9
Jestes juzles
Jestem na nie
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
01.12.2019, 12:37 -
#10
Jestem na tak: miły, pomocny, podanko estetyczne Big Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości