[PRZYJĘTE] YoungCossack


Napisał(a): YoungCossack


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
26.12.2019, 11:51 -
#1
1. Imię: Paweł
2. Wiek: Za 6 miesięcy 15
3. Nick w grze: YoungCossack
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: 10 miesięcy 
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od 2 do 4 godzin 
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: fb ts discord i anydesk jak coś to mogę skype pobrać 
7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper:
/vanish 
/tempmute 
/kick 
/warn 
/cc on
/cc off
/cc 
/spr nick 
/spr czysty 
Znam jeszcze inne komendy ale myśle że te są komendy helpera 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: P[b]onieważ moje doświadczenie jest spore Pełniłem nie raz  role Helpera lub Admina na serwerach Easyhc jak na innych trybach ale najczęściej to był Eeasyhc kiedyś nawet stworzyłem własny serwer który po miesiącu nie wypalił ale grało tam z 50 osób.  Oraz chcę pomóc serwerowi tak jak i  karać tych co łamią regulamin lecrafa i chetują na serwerze minecraft. [/b]
9. Coś o sobie: Hej [b] tak jak pisałem nazywam się Paweł mam za 6 miesięcy 15 lat chodzę do ósmej klasy. Mieszkam na wsi w województwie Zachodniopomorskim. W minecrafta gram z cztery lata. Jestem Towarzyski, cierpliwy, dociekliwy oraz troskliwy. Moimi zainteresowaniami to piłka nożna oraz Historia. Jestem bardzo dobrym bramkarzem gram w klubie piłkarskim. poza tymi zainteresowaniami lubię wyskoczyć z znajomymi na miasto lub pograć w piłkę[/b]
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak 
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Premium 
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak nie raz i na swoim byłym  serwerze minecraft :3 
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? Niestety nie 
14.Link (np. Imgur) do ss (zrzutu ekranu) polecenia serwera minecraft przykładowo na grupce fb/forum itp. Nwm to potrzebne ale raz na grupce minecraftowej na fb reklamowałem serwer nasz lecraft 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2019, 11:52 przez YoungCossack.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
26.12.2019, 12:12 -
#2
Na tak.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
26.12.2019, 16:36 -
#3
Probojesz i probojesz... moze w koncu sie uda Big Grin Na tak.
Maniek202
Niezarejestrowany


 
26.12.2019, 23:03 -
#4
Dam ci szanse w roli chatmoda na naszym serwerku. Zlapiemy sie jakos na ts.lecraft.pl i dokonczymy rekru , a jak cos to pytaj o mnie.

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości