LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: [Podanie] kuba55555
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1.Imię : Kuba
2.Wiek : 15 lat 29 Maja
3.Nick w grze : kuba55555
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Trudno stwierdzić. Kiedyś pogrywałem tutaj z przyjaciółmi, jednakże moja pełna i stała rozgrywka na serwerze minecraft minecraft trwa już około 3 miesiące.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W zależności od dnia. W dni wolne na rozgrywkę mogę poświęcić od 4 do 7 godzin. W dni szkolne czas ten ogranicza się do 3-5 godzin w zależności od dnia. Oczywiście wraz z przyjęciem mojej kandydatury zwiększy się zakres moich obowiązków i ten czas może znacznie się wydłużyć. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie wymienione programy:
- TeamSpeak
- Facebook
- Skype
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
  1.  /tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza na określony czas

  2. /kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

  3. /unmute <nick> - zdejmuje wyciszenie z wyciszonego Gracza

  4. /c on - włącza chat

  5. /c off - wyłącza chat 

  6. /cc - czyści chat

  7. /warn <Nick> <Powód> nadaje ostrzeżenie danemu Graczowi

  8. /sprawdz <Nick> Sprawdza danego gracza 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Przez dłuższy czas przemierzałem przeróżne serwery Minecraft, grałem i zdobywałem coraz większe doświadczenie w tej grze. Nigdy nie czułem większej chęci żeby pomagać i raczej był to ten punkt, który musiał poczekać i dorosnąć razem ze mną aby został spełniony. Gdy wybiło mi na karku 15 wiosen wydoroślałem i wraz z irytacją, która płynęła ze mnie gdy patrzałem na chat, z którego płynęła duża ilość negatywnych i obraźliwych treści, przyszła chęć zmienienia tego, chęć pomagania. Zacząłem dostrzegać nowych graczy, którzy wchodzili na serwer i tych starych, którzy działali na niego niekorzyść. Cóż może było to z braku czasu ? Nie wiem, ale wykształtowało to mocno mój charakter i chęć pomocy. W chwili obecnej jest po prostu czymś normalnym i naturalnym, nie potrafię tego powstrzymać. Nie jestem konfliktowy, a na każdy hejt w moją stronę potrafię reagować ze spokojem i powoli zaspokajać sytuacje, lub po prostu staram się na to nie reagować żeby nie przybrało bardziej agresywnych zachowań. Mając rangę ChatMod mógłbym bardziej wpływać na graczy i za pomocą dostępnych komend starać się zminimalizować jakiekolwiek łamanie regulaminu. Niektórzy Gracze traktują ową rangę jako przywilej, jednak ja uważam, że to bardziej swego rodzaju obowiązek, który łączy się z moją codziennością. Jest wyrocznią, która satysfakcjonuje i zsyła ze sobą ogromny ciężar na nasze barki. 
9.Coś o sobie : 
Jak wspomniałem nazywam się Kuba. Aktualnie uczęszczam do szkoły średniej, gdzie uczę się na profilu Informatyk. Poza spędzanym czasie na serwerze minecraft minecraft, nie widzę świata poza wyjściami na miasto i portalami internetowymi gdzie codziennie doszukuje się nowych zdarzeń i faktów (nie koniecznie prawdziwych). Moją pasją jest programowanie, od trzeciej klasy podstawówki próbuje programować jakieś gierki  i właśnie z tym chcę wiązać moje dalsze kierunki kształcenia. Gdy mój czas nie obraca się wokół nauki chodzę na miasto i  spotykam się z przyjaciółmi. Lubię się dobrze ubierać i zawierać nowe znajomości, nie tylko w realnym życiu ale również internetowym. Kocham pisać długie recenzje, napisałem kiedyś książkę chodź szczerze nie była ona zbyt dobra. Jestem jak już wspominałem osobą pomocną i każdy może przyjść do mnie z każdym problemem. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, byłem kilkakrotnie pomocnikiem, chatmodem i moderatorem na przeróżnych serwerach. Nawet zdarzyło mi się być budowniczym, czy słusznie? Sam stwierdź, gram często na Creative. 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem.
Jestem na nie
Brak discorda.
Trudno napisać samemu podanie a nie sięgnąć od kogoś?
Na nie
(01.03.2020, 15:13)YoungCossack napisał(a): [ -> ]Brak discorda.
Trudno napisać samemu podanie a nie sięgnąć od kogoś?
Na nie
Mam dsc ale zapomniałem napisać.
Mógłbyś chociaż sam napisać to podanie a nie ściągać od innych...
Na nie
Na nie, powody wyżej
Zdecydowanie NIE. Powody są wyżej.
Na nie.
Na niie
Ale nie musiałeś kopiować mojego podania Big Grin Zamykam na czas odrzucenia (zgoda opiekuna) 
[Obrazek: zamkniety.png]
Stron: 1 2