[ODRZUCONE] [Podanie] kuba55555


Napisał(a): Rainboweek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
Rainboweek
(Youtuber)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
23 posts 5 threads Dołączył: Feb 2020
01.03.2020, 15:06 -
#1
1.Imię : Kuba
2.Wiek : 15 lat 29 Maja
3.Nick w grze : kuba55555
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Trudno stwierdzić. Kiedyś pogrywałem tutaj z przyjaciółmi, jednakże moja pełna i stała rozgrywka na serwerze minecraft minecraft trwa już około 3 miesiące.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W zależności od dnia. W dni wolne na rozgrywkę mogę poświęcić od 4 do 7 godzin. W dni szkolne czas ten ogranicza się do 3-5 godzin w zależności od dnia. Oczywiście wraz z przyjęciem mojej kandydatury zwiększy się zakres moich obowiązków i ten czas może znacznie się wydłużyć. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie wymienione programy:
- TeamSpeak
- Facebook
- Skype
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
  1.  /tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza na określony czas

  2. /kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

  3. /unmute <nick> - zdejmuje wyciszenie z wyciszonego Gracza

  4. /c on - włącza chat

  5. /c off - wyłącza chat 

  6. /cc - czyści chat

  7. /warn <Nick> <Powód> nadaje ostrzeżenie danemu Graczowi

  8. /sprawdz <Nick> Sprawdza danego gracza 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Przez dłuższy czas przemierzałem przeróżne serwery Minecraft, grałem i zdobywałem coraz większe doświadczenie w tej grze. Nigdy nie czułem większej chęci żeby pomagać i raczej był to ten punkt, który musiał poczekać i dorosnąć razem ze mną aby został spełniony. Gdy wybiło mi na karku 15 wiosen wydoroślałem i wraz z irytacją, która płynęła ze mnie gdy patrzałem na chat, z którego płynęła duża ilość negatywnych i obraźliwych treści, przyszła chęć zmienienia tego, chęć pomagania. Zacząłem dostrzegać nowych graczy, którzy wchodzili na serwer i tych starych, którzy działali na niego niekorzyść. Cóż może było to z braku czasu ? Nie wiem, ale wykształtowało to mocno mój charakter i chęć pomocy. W chwili obecnej jest po prostu czymś normalnym i naturalnym, nie potrafię tego powstrzymać. Nie jestem konfliktowy, a na każdy hejt w moją stronę potrafię reagować ze spokojem i powoli zaspokajać sytuacje, lub po prostu staram się na to nie reagować żeby nie przybrało bardziej agresywnych zachowań. Mając rangę ChatMod mógłbym bardziej wpływać na graczy i za pomocą dostępnych komend starać się zminimalizować jakiekolwiek łamanie regulaminu. Niektórzy Gracze traktują ową rangę jako przywilej, jednak ja uważam, że to bardziej swego rodzaju obowiązek, który łączy się z moją codziennością. Jest wyrocznią, która satysfakcjonuje i zsyła ze sobą ogromny ciężar na nasze barki. 
9.Coś o sobie : 
Jak wspomniałem nazywam się Kuba. Aktualnie uczęszczam do szkoły średniej, gdzie uczę się na profilu Informatyk. Poza spędzanym czasie na serwerze minecraft minecraft, nie widzę świata poza wyjściami na miasto i portalami internetowymi gdzie codziennie doszukuje się nowych zdarzeń i faktów (nie koniecznie prawdziwych). Moją pasją jest programowanie, od trzeciej klasy podstawówki próbuje programować jakieś gierki  i właśnie z tym chcę wiązać moje dalsze kierunki kształcenia. Gdy mój czas nie obraca się wokół nauki chodzę na miasto i  spotykam się z przyjaciółmi. Lubię się dobrze ubierać i zawierać nowe znajomości, nie tylko w realnym życiu ale również internetowym. Kocham pisać długie recenzje, napisałem kiedyś książkę chodź szczerze nie była ona zbyt dobra. Jestem jak już wspominałem osobą pomocną i każdy może przyjść do mnie z każdym problemem. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, byłem kilkakrotnie pomocnikiem, chatmodem i moderatorem na przeróżnych serwerach. Nawet zdarzyło mi się być budowniczym, czy słusznie? Sam stwierdź, gram często na Creative. 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem.
Deaconn
Deaconek :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
60 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
01.03.2020, 15:10 -
#2
Jestem na nie
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
01.03.2020, 15:13 -
#3
Brak discorda.
Trudno napisać samemu podanie a nie sięgnąć od kogoś?
Na nie
Rainboweek
(Youtuber)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
23 posts 5 threads Dołączył: Feb 2020
01.03.2020, 15:20 -
#4
(01.03.2020, 15:13)YoungCossack napisał(a): Brak discorda.
Trudno napisać samemu podanie a nie sięgnąć od kogoś?
Na nie
Mam dsc ale zapomniałem napisać.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
01.03.2020, 15:48 -
#5
Mógłbyś chociaż sam napisać to podanie a nie ściągać od innych...
Na nie
obraz
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
01.03.2020, 16:00 -
#6
Na nie, powody wyżej
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
01.03.2020, 16:36 -
#7
Zdecydowanie NIE. Powody są wyżej.
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
01.03.2020, 17:09 -
#8
Na nie.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
01.03.2020, 17:13 -
#9
Na niie

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
01.03.2020, 18:30 -
#10
Ale nie musiałeś kopiować mojego podania Big Grin Zamykam na czas odrzucenia (zgoda opiekuna) 
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2020, 18:36 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości