LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie] _x_Normi_x_ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie] _x_Normi_x_ (/showthread.php?tid=10052)

Strony: 1 2


[Podanie] _x_Normi_x_ - Normi - 02.01.2020

1.Imie : Kacper
2.Wiek : 19
3.Nick w grze : _x_Normi_x_
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : ok. 2013
5.Czas dzienny jaki mozesz poświęcić na serwer : W wolnym czasie moge ok. 4-6h ale bywa tez, że moge dłużej. A jak szkoła to moge 2-3h dziennie.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? Posiadam Facebook, Skype w każdej chwili moge pobrać, TeamSpeak posiadam.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :                                                                                                                                                                                                          /tempmute <gracz> <czas> <powód> : Wycisza gracza na określony czas z konkretnym powodem
                 /kick <gracz> <powód> : Wyrzuca gracza z konkretnym powodem
                 /c off : Wyłącza czat
                 /c on : Włącza czat
                 /cc : Czyści czat
                 /warn <gracz> <powód> : Ostrzega gracza z konkretnym powodem
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem miły, spokojny, zwracam ludziom uwagę, wplątywałem sie z graczami w niepotrzebne kłótnie, tera sie zmieniłem. Warto byłoby mi dać szansę, chętnie bym chciał spróbować jak to być chatmodem i licze na taką szansę. Sądzę, że pomógłbym jako Chatmod.
9.Cos o sobie : Jak napisałem wyżej nazywam się Kacper, mam 19 lat i chodze do 3 klasy zawodowej i uczę się w zawodzie monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych. Mój ulubiony sport to żużel, siatkówka I skoki narciarskie. Uwielbiam kibicować mojemu klubowi i naszych zawodników. W wolnym czasie lubie posłuchać muzyki, pograć w gry komputerowe, jeździć swoim autem i  naprawiać, wychodzić do kina albo na miasto i spędzać ze znajomymi czas. Jako mały chłopiec chciałem zostać cukiernikiem, niestety wybrałem inny zawód I niestety żałuje. Kocham ogólnie zwierząta. Interesuje się motoryzacją i podróżami. Bywało w niektórych momentach bylem okropny dla niektórych i niepotrzebnie kłótnie były, ale tera nie jestem az taki jaki byłem. Tak wiem, byłem Chatmodem na Creative ale bym chciał tera spróbować na minigrach, może tam poczuje się wygodniej. Uważam, ze wystarczająco dość dużo powiedziałem.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM) ? : Posiadam NonPremium.
12.Czy miales/as mozliwosc byc czlonkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie.
13. Czy byles/as juz w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy? : Tak, miiałem okazje raz skorzystać na Creative.


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - Melioku - 03.01.2020

Może i byś się nadawał.  
Wiek +
Czas +
Komendy +
Aktywność  +
Staż +
Co prawda odwalałeś manianę jako chatmod na Creative (sprawa adm.) I trochę słabo się zachowałeś. Chcę być obiektywne z sytuacją. Jak dla mnie, niech administracja decyduje choć bym pomyślał nad tym dłuższy czas

Neutral z przychyleniem na nie


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - Maatev_ - 03.01.2020

Podanie w miarę ogarnięte, czasami brakuje gdzieś końcówek wyrazów np: teraz-tera. Wszystkie + zostały wypisane powyżej. Cóż, ludzie się zmieniają i trzeba iść do przodu, ale niestety po tej wielkiej zmianie zostają wspomnienia, nie koniecznie te dobre i nie koniecznie te złe. Sam uwzględniłeś w swoim podaniu, że twoje zachowanie nie było najlepsze, więc czy Administracja da ci szansę?
Jestem za odrzuceniem podania. Ale może kolejne za dwa tygodnie? Próbuj!
Dobranocki!


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - Facilement__ - 03.01.2020

Każdy wie co zrobiłeś i ck chcesz zrobić.


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - Hoobyt121056 - 03.01.2020

Co samo bo bober powiedział + uważałes że nasza adm jest ''debilna''
Jestem za odrzuceniem podania
Pozdrawiam


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - YoungCossack - 03.01.2020

Na nie powody kolego up


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - xRandySword_ - 03.01.2020

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Na nie, ta sprawa jest oczywista.


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - Deaconn - 03.01.2020

Na nie XDDDD


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - xMarTii_ - 03.01.2020

Jak najbardziej na nie, kolego XD
Po twojej akcji na cv nie znaczy ze nikt inny poza cv sie o tym nie dowie i możesz na spokojnie zacząć od nowa na nowym trybie.

Poza tym, komendy skopiowane z mojego podania ;p


RE: [Podanie] _x_Normi_x_ - adasieq_1X - 03.01.2020

Nie wiem czy pamiętasz ale dostałeś permanentny zakaz powrotu do administracji za twoje akcje