[ODRZUCONE] [Podanie] _x_Normi_x_


Napisał(a): Normi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
02.01.2020, 23:27 -
#1
1.Imie : Kacper
2.Wiek : 19
3.Nick w grze : _x_Normi_x_
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : ok. 2013
5.Czas dzienny jaki mozesz poświęcić na serwer : W wolnym czasie moge ok. 4-6h ale bywa tez, że moge dłużej. A jak szkoła to moge 2-3h dziennie.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? Posiadam Facebook, Skype w każdej chwili moge pobrać, TeamSpeak posiadam.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :                                                                                                                                                                                                          /tempmute <gracz> <czas> <powód> : Wycisza gracza na określony czas z konkretnym powodem
                 /kick <gracz> <powód> : Wyrzuca gracza z konkretnym powodem
                 /c off : Wyłącza czat
                 /c on : Włącza czat
                 /cc : Czyści czat
                 /warn <gracz> <powód> : Ostrzega gracza z konkretnym powodem
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem miły, spokojny, zwracam ludziom uwagę, wplątywałem sie z graczami w niepotrzebne kłótnie, tera sie zmieniłem. Warto byłoby mi dać szansę, chętnie bym chciał spróbować jak to być chatmodem i licze na taką szansę. Sądzę, że pomógłbym jako Chatmod.
9.Cos o sobie : Jak napisałem wyżej nazywam się Kacper, mam 19 lat i chodze do 3 klasy zawodowej i uczę się w zawodzie monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych. Mój ulubiony sport to żużel, siatkówka I skoki narciarskie. Uwielbiam kibicować mojemu klubowi i naszych zawodników. W wolnym czasie lubie posłuchać muzyki, pograć w gry komputerowe, jeździć swoim autem i  naprawiać, wychodzić do kina albo na miasto i spędzać ze znajomymi czas. Jako mały chłopiec chciałem zostać cukiernikiem, niestety wybrałem inny zawód I niestety żałuje. Kocham ogólnie zwierząta. Interesuje się motoryzacją i podróżami. Bywało w niektórych momentach bylem okropny dla niektórych i niepotrzebnie kłótnie były, ale tera nie jestem az taki jaki byłem. Tak wiem, byłem Chatmodem na Creative ale bym chciał tera spróbować na minigrach, może tam poczuje się wygodniej. Uważam, ze wystarczająco dość dużo powiedziałem.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM) ? : Posiadam NonPremium.
12.Czy miales/as mozliwosc byc czlonkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie.
13. Czy byles/as juz w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy? : Tak, miiałem okazje raz skorzystać na Creative.
Melioku
Helper MHC

width=

Zbanowany

79 posts 10 threads Dołączył: Nov 2019
03.01.2020, 00:19 -
#2
Może i byś się nadawał.  
Wiek +
Czas +
Komendy +
Aktywność  +
Staż +
Co prawda odwalałeś manianę jako chatmod na Creative (sprawa adm.) I trochę słabo się zachowałeś. Chcę być obiektywne z sytuacją. Jak dla mnie, niech administracja decyduje choć bym pomyślał nad tym dłuższy czas

Neutral z przychyleniem na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2020, 00:23 przez Melioku.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
03.01.2020, 00:38 -
#3
Podanie w miarę ogarnięte, czasami brakuje gdzieś końcówek wyrazów np: teraz-tera. Wszystkie + zostały wypisane powyżej. Cóż, ludzie się zmieniają i trzeba iść do przodu, ale niestety po tej wielkiej zmianie zostają wspomnienia, nie koniecznie te dobre i nie koniecznie te złe. Sam uwzględniłeś w swoim podaniu, że twoje zachowanie nie było najlepsze, więc czy Administracja da ci szansę?
Jestem za odrzuceniem podania. Ale może kolejne za dwa tygodnie? Próbuj!
Dobranocki!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2020, 01:18 przez Maatev_.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
03.01.2020, 01:16 -
#4
Każdy wie co zrobiłeś i ck chcesz zrobić.
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
03.01.2020, 08:44 -
#5
Co samo bo bober powiedział + uważałes że nasza adm jest ''debilna''
Jestem za odrzuceniem podania
Pozdrawiam
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
03.01.2020, 11:21 -
#6
Na nie powody kolego up
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
03.01.2020, 11:29 -
#7
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Na nie, ta sprawa jest oczywista.
Deaconn
Deaconek :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
60 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
03.01.2020, 11:41 -
#8
Na nie XDDDD
xMarTii_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

12
109 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
03.01.2020, 12:48 -
#9
Jak najbardziej na nie, kolego XD
Po twojej akcji na cv nie znaczy ze nikt inny poza cv sie o tym nie dowie i możesz na spokojnie zacząć od nowa na nowym trybie.

Poza tym, komendy skopiowane z mojego podania ;p
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2020, 12:48 przez xMarTii_.
obraz                                                                                                                                                                                                                                               
adasieq_1X
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-2
41 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
03.01.2020, 14:01 -
#10
Nie wiem czy pamiętasz ale dostałeś permanentny zakaz powrotu do administracji za twoje akcje




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości