LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] _Majsterequ123 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Odwołanie od kary (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] _Majsterequ123 (/showthread.php?tid=10838)



_Majsterequ123 - _Majsterequ123 - 23.03.2020

1.Nick: Majsterequ123
2.Powód: Obraza Adm//MineFaks
3.Czas Jaki pozostał do końca kary:24h
4.Nick Administratora który nadał karę:Maatev_
5.Dlaczego Powinneś mieć zniesioną Karę:Iż Jestem bardzo przywiązany do serwera minecraft i Gram na nich godzinami , Chcem mieć zniesioną karę Bo ban jest słuszny ale i nie słuszny , Po 1.Chatmod o nicku MineFaks Upomniał mnie nie pełnym zdaniem napisał ,,Skrót'' zamiast Całym zdaniem upomnieć mnie.Nie spodobało mi się to więc napisałem pisz pełnym zdaniem Amebo społeczna , MineFaks Nie wiedział oco chodzi niewiem czy nie znał znaczenia tego słowa ale mu wytłumaczyłem pisząc co oznacza to czyli: Patologia , Po czym dostałem bana. Proszę o całkowite zniesienie kary Albo Zmniejszenie kary. Byłem wiele razy Karany , Czasem mi się upiekło a czasem odsiedziałem karę ale to nie ma znaczenia. Obiecuje ,że nigdy nie powtórzy się taka sytuacja i ,że będę się już przyzwoicie zachowywał bo i dla mnie staje się to już nudne. Proszę o wyrozumiałość ze strony administracji Lecrafta życze miłej Nocy <3 

(23.03.2020, 22:27)_Majsterequ123 napisał(a): 1.Nick: Majsterequ123
2.Powód: Obraza Adm//MineFaks
3.Czas Jaki pozostał do końca kary:24h
4.Nick Administratora który nadał karę:Maatev_
5.Dlaczego Powinneś mieć zniesioną Karę:Iż Jestem bardzo przywiązany do serwera minecraft minecraft i Gram na nich godzinami , Chcem mieć zniesioną karę Bo ban jest słuszny ale i nie słuszny , Po 1.Chatmod o nicku MineFaks Upomniał mnie nie pełnym zdaniem napisał ,,Skrót'' zamiast Całym zdaniem upomnieć mnie.Nie spodobało mi się to więc napisałem pisz pełnym zdaniem Amebo społeczna , MineFaks Nie wiedział oco chodzi niewiem czy nie znał znaczenia tego słowa ale mu wytłumaczyłem pisząc co oznacza to czyli: Patologia (chociaż niewiem sam co oznacza), Po czym dostałem bana. Proszę o całkowite zniesienie kary Albo Zmniejszenie kary. Byłem wiele razy Karany , Czasem mi się upiekło a czasem odsiedziałem karę ale to nie ma znaczenia. Obiecuje ,że nigdy nie powtórzy się taka sytuacja i ,że będę się już przyzwoicie zachowywał bo i dla mnie staje się to już nudne. Proszę o wyrozumiałość ze strony administracji Lecrafta życze miłej Nocy <3  
6.Dowody jeżeli takowe posiadasz: Nie posiadam :p

czytajcie to drugie xDD


RE: _Majsterequ123 - YoungCossack - 23.03.2020

Ojj ty lubisz niektórych obrażać.
Nazwałeś go jakby był patologią jakąś. MineFaksa to obraziło pewnie. Przeciw ub.


RE: _Majsterequ123 - кudłатек - 23.03.2020

Według mnie należało Ci się


RE: _Majsterequ123 - WisienQaa - 24.03.2020

XD? Zabawny jesteś gościu, przeciw UB


_Majsterequ123 - _Yoko_ - 24.03.2020

Żadnego unbana nie będzie, zaslugiwales to nie jest twoja pierwsza taka akcja... Przemyśl swoje zachowanie. Zamykam
obraz