[ZAMKNIĘTE]  _Majsterequ123


Napisał(a): _Majsterequ123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
_Majsterequ123
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
44 posts 12 threads Dołączył: Nov 2019
23.03.2020, 22:27 -
#1
1.Nick: Majsterequ123
2.Powód: Obraza Adm//MineFaks
3.Czas Jaki pozostał do końca kary:24h
4.Nick Administratora który nadał karę:Maatev_
5.Dlaczego Powinneś mieć zniesioną Karę:Iż Jestem bardzo przywiązany do serwera minecraft i Gram na nich godzinami , Chcem mieć zniesioną karę Bo ban jest słuszny ale i nie słuszny , Po 1.Chatmod o nicku MineFaks Upomniał mnie nie pełnym zdaniem napisał ,,Skrót'' zamiast Całym zdaniem upomnieć mnie.Nie spodobało mi się to więc napisałem pisz pełnym zdaniem Amebo społeczna , MineFaks Nie wiedział oco chodzi niewiem czy nie znał znaczenia tego słowa ale mu wytłumaczyłem pisząc co oznacza to czyli: Patologia , Po czym dostałem bana. Proszę o całkowite zniesienie kary Albo Zmniejszenie kary. Byłem wiele razy Karany , Czasem mi się upiekło a czasem odsiedziałem karę ale to nie ma znaczenia. Obiecuje ,że nigdy nie powtórzy się taka sytuacja i ,że będę się już przyzwoicie zachowywał bo i dla mnie staje się to już nudne. Proszę o wyrozumiałość ze strony administracji Lecrafta życze miłej Nocy <3 

(23.03.2020, 22:27)_Majsterequ123 napisał(a): 1.Nick: Majsterequ123
2.Powód: Obraza Adm//MineFaks
3.Czas Jaki pozostał do końca kary:24h
4.Nick Administratora który nadał karę:Maatev_
5.Dlaczego Powinneś mieć zniesioną Karę:Iż Jestem bardzo przywiązany do serwera minecraft minecraft i Gram na nich godzinami , Chcem mieć zniesioną karę Bo ban jest słuszny ale i nie słuszny , Po 1.Chatmod o nicku MineFaks Upomniał mnie nie pełnym zdaniem napisał ,,Skrót'' zamiast Całym zdaniem upomnieć mnie.Nie spodobało mi się to więc napisałem pisz pełnym zdaniem Amebo społeczna , MineFaks Nie wiedział oco chodzi niewiem czy nie znał znaczenia tego słowa ale mu wytłumaczyłem pisząc co oznacza to czyli: Patologia (chociaż niewiem sam co oznacza), Po czym dostałem bana. Proszę o całkowite zniesienie kary Albo Zmniejszenie kary. Byłem wiele razy Karany , Czasem mi się upiekło a czasem odsiedziałem karę ale to nie ma znaczenia. Obiecuje ,że nigdy nie powtórzy się taka sytuacja i ,że będę się już przyzwoicie zachowywał bo i dla mnie staje się to już nudne. Proszę o wyrozumiałość ze strony administracji Lecrafta życze miłej Nocy <3  
6.Dowody jeżeli takowe posiadasz: Nie posiadam :p

czytajcie to drugie xDD
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2020, 22:30 przez _Majsterequ123.
        Kochaj Innych!!!
                              A Oni Pokochają ciebie!
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
23.03.2020, 22:33 -
#2
Ojj ty lubisz niektórych obrażać.
Nazwałeś go jakby był patologią jakąś. MineFaksa to obraziło pewnie. Przeciw ub.
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
23.03.2020, 22:34 -
#3
Według mnie należało Ci się
WisienQaa
WisienQa :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
18 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
24.03.2020, 11:44 -
#4
XD? Zabawny jesteś gościu, przeciw UB
_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
24.03.2020, 13:22 -
#5
Żadnego unbana nie będzie, zaslugiwales to nie jest twoja pierwsza taka akcja... Przemyśl swoje zachowanie. Zamykam
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2020, 13:24 przez _Yoko_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości