LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] ItsHuzzu - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] ItsHuzzu (/showthread.php?tid=12153)



ItsHuzzu - MGT_M - 08.08.2020

1. Nick oskarżającego: MGTM
2. Nick oskarżonego: ItsHuzzu
3. Data + Godzina: 18:50 08.08
4. Powód: Złe zachowanie administratora
5. Uzasadnienie: Proponowałem koledze końcówke prefixu "Aa może v.i.p" wtedy ItsHuzzu napisała że żebram o rangę VIP. Chciałem jakolwiek zostać przeproszony za fałszywe oskarżenia w moją stronę i skończyło się na banie na 6h za irytację administracji.
Słabe zachowanie kiedy ty fałszywie oskarżasz administracje i dostajesz bana, a kiedy administracja zrobi to samo w twoją stronę i nic nie możesz zrobić
6. Dowód (Obowiązkowo SS): 



RE: ItsHuzzu - amy1359 - 08.08.2020

muszę się tutaj zgodzić z MGTM'em - zachowanie administratora było nie na miejscu.
byłem w tamtej chwili obecny na serwerze minecraft.
sytuacja wyglądała tak, że poprosiłem opiekuna Creative o prefix, jednakże ten powiedział mi, że zawiera on frazę która przeszkadza w nadaniu owego prefixu.
Wtedy MGTM zaproponował inną wersję, która mogłaby ewentualnie nie przeszkadzać. Huzzu wtedy napisała mu, że żebra o rangę. Gdy MGTM odpisał jej, że tak nie jest i nie powinna ona ostrzegać go bez wyraźnego powodu - Huzzu odpisała, że ma permisje więc może.
Następnie MGTM oczekiwał jakichkolwiek przeprosin ze strony administracji serwera minecraft, gdyż ta oskarżyła go wyciągając jego słowa z kontekstu. Wtedy dostał sześciogodzinną blokadę na serwer.

Uważam, że zachowanie ItsHuzzu było aroganckie i wywyższające ją samą ze względu na rangę. Administratorowi serwera minecraft (który przecież ma pomagać graczom) nie wypada się tak zachowywać.

Niestety nie zważając na to, jak lubię ową administratorkę - jestem za ukaraniem jej.


RE: ItsHuzzu - Maatev_ - 08.08.2020

Moim zdaniem ban jak najbardziej nie słuszny. Gracz nie zrobił tutaj nic złego.
Za Zwykłym Upomnieniem. 
Nie wiem kto chciałby karać za taką drobnostkę.


RE: ItsHuzzu - ItsHuzzu - 08.08.2020

Hej. Warna za „pisz w jednej wiadomości” dostałeś słusznie, tak jak jest to w regulaminie w podpunkcie pierwszym m.i spam= spam jest +3 wiadomości wliczając trzecia wiadomość. Upomniałam Cię ze „żebrasz o vipa”, iż tak to zinterpretowałam czytając twoja wypowiedz. Nie czytałam wcześniej wiadomości dlatego ze mój młodszy kuzyn grał na komputerze i musiałam mu pomoc budować na działce. Natomiast twoje zachowanie po moim upomnieniu było aroganckie i bezczelne mowa tu o „ledwo przyszła i już mnie upomina”. Nie było by konfliktu między nami jakbyś zachował się wobec mnie kulturalnie, i odpowiadał grzecznie bez jakichkolwiek pretensji. Pomijając fakt ze upominałeś się wiele razy abym Cię przeprosiła za „fałszywe oskarżenia”, mimo to ze miałeś racje ale mi tego nie wytłumaczyłeś i musiałam się tego dowiedzieć od opiekuna trybu. Opiekun przedstawił mi całą sytułację jak to wyglądało od początku rozmowy. Początkowo liczyłam ze mi to kulturalnie wytłumaczyć sam, jednak się bardzo przeliczyłam i musiałam się odezwać aby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat. Nie przeprosiłam Cię tylko dlatego ze byłeś nastawiony do mojej osoby z brakiem szacunku i tak jak już pisałam arogancja i bezczelnością. Bana dostałeś od opiekuna oLEK2K za irytację administracji. Jak dla mnie ban słuszny, niech jeszcze się opiekun wypowie na ten temat, niej on zdecyduje co zrobić.


RE: ItsHuzzu - Mrozon - 08.08.2020

Za upomnieniem, przypominam iż ItsHuzzu ma jedno upomnienie od byłego opiekuna. Nie rozumiem jej zachowania.


RE: ItsHuzzu - MGT_M - 08.08.2020

Tutaj chodzi też o unbana jak coś


RE: ItsHuzzu - ItsHuzzu - 08.08.2020

Mrozon, to upomnienie już bardzo dawno wygasło


RE: ItsHuzzu - Mrozon - 08.08.2020

a to sorrki, myślałem ze nie gasną


ItsHuzzu - inuczi - 08.08.2020

Huzzu przyznala sie do bledu, przeprosiny same w sobie nie duzo zmieniaja wiec domaganie sie ich "dla zasady" jest bezsensowne.
Kara natomiast za irytacje administracji sluszna co widac na podanych przez Ciebie ss.

obraz