[ZAMKNIĘTE]  ItsHuzzu


Napisał(a): MGT_M


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
MGT_M
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
8 posts 4 threads Dołączył: Jun 2020
08.08.2020, 17:57 -
#1
1. Nick oskarżającego: MGTM
2. Nick oskarżonego: ItsHuzzu
3. Data + Godzina: 18:50 08.08
4. Powód: Złe zachowanie administratora
5. Uzasadnienie: Proponowałem koledze końcówke prefixu "Aa może v.i.p" wtedy ItsHuzzu napisała że żebram o rangę VIP. Chciałem jakolwiek zostać przeproszony za fałszywe oskarżenia w moją stronę i skończyło się na banie na 6h za irytację administracji.
Słabe zachowanie kiedy ty fałszywie oskarżasz administracje i dostajesz bana, a kiedy administracja zrobi to samo w twoją stronę i nic nie możesz zrobić
6. Dowód (Obowiązkowo SS): 


Załączone pliki Miniatury
               
Marry - 11.07 sms+
amy1359
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
4 posts 2 threads Dołączył: Aug 2020
08.08.2020, 18:07 -
#2
muszę się tutaj zgodzić z MGTM'em - zachowanie administratora było nie na miejscu.
byłem w tamtej chwili obecny na serwerze minecraft.
sytuacja wyglądała tak, że poprosiłem opiekuna Creative o prefix, jednakże ten powiedział mi, że zawiera on frazę która przeszkadza w nadaniu owego prefixu.
Wtedy MGTM zaproponował inną wersję, która mogłaby ewentualnie nie przeszkadzać. Huzzu wtedy napisała mu, że żebra o rangę. Gdy MGTM odpisał jej, że tak nie jest i nie powinna ona ostrzegać go bez wyraźnego powodu - Huzzu odpisała, że ma permisje więc może.
Następnie MGTM oczekiwał jakichkolwiek przeprosin ze strony administracji serwera minecraft, gdyż ta oskarżyła go wyciągając jego słowa z kontekstu. Wtedy dostał sześciogodzinną blokadę na serwer.

Uważam, że zachowanie ItsHuzzu było aroganckie i wywyższające ją samą ze względu na rangę. Administratorowi serwera minecraft (który przecież ma pomagać graczom) nie wypada się tak zachowywać.

Niestety nie zważając na to, jak lubię ową administratorkę - jestem za ukaraniem jej.
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
08.08.2020, 18:24 -
#3
Moim zdaniem ban jak najbardziej nie słuszny. Gracz nie zrobił tutaj nic złego.
Za Zwykłym Upomnieniem. 
Nie wiem kto chciałby karać za taką drobnostkę.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2020, 18:25 przez Maatev_.
ItsHuzzu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
24 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
08.08.2020, 18:39 -
#4
Hej. Warna za „pisz w jednej wiadomości” dostałeś słusznie, tak jak jest to w regulaminie w podpunkcie pierwszym m.i spam= spam jest +3 wiadomości wliczając trzecia wiadomość. Upomniałam Cię ze „żebrasz o vipa”, iż tak to zinterpretowałam czytając twoja wypowiedz. Nie czytałam wcześniej wiadomości dlatego ze mój młodszy kuzyn grał na komputerze i musiałam mu pomoc budować na działce. Natomiast twoje zachowanie po moim upomnieniu było aroganckie i bezczelne mowa tu o „ledwo przyszła i już mnie upomina”. Nie było by konfliktu między nami jakbyś zachował się wobec mnie kulturalnie, i odpowiadał grzecznie bez jakichkolwiek pretensji. Pomijając fakt ze upominałeś się wiele razy abym Cię przeprosiła za „fałszywe oskarżenia”, mimo to ze miałeś racje ale mi tego nie wytłumaczyłeś i musiałam się tego dowiedzieć od opiekuna trybu. Opiekun przedstawił mi całą sytułację jak to wyglądało od początku rozmowy. Początkowo liczyłam ze mi to kulturalnie wytłumaczyć sam, jednak się bardzo przeliczyłam i musiałam się odezwać aby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat. Nie przeprosiłam Cię tylko dlatego ze byłeś nastawiony do mojej osoby z brakiem szacunku i tak jak już pisałam arogancja i bezczelnością. Bana dostałeś od opiekuna oLEK2K za irytację administracji. Jak dla mnie ban słuszny, niech jeszcze się opiekun wypowie na ten temat, niej on zdecyduje co zrobić.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2020, 18:45 przez ItsHuzzu.
Słuchaj się oLEK2K bo dobrze gada! <3
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
08.08.2020, 18:41 -
#5
Za upomnieniem, przypominam iż ItsHuzzu ma jedno upomnienie od byłego opiekuna. Nie rozumiem jej zachowania.
MGT_M
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
8 posts 4 threads Dołączył: Jun 2020
08.08.2020, 18:42 -
#6
Tutaj chodzi też o unbana jak coś
Marry - 11.07 sms+
ItsHuzzu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
24 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
08.08.2020, 18:43 -
#7
Mrozon, to upomnienie już bardzo dawno wygasło
Słuchaj się oLEK2K bo dobrze gada! <3
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
08.08.2020, 18:44 -
#8
a to sorrki, myślałem ze nie gasną
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
08.08.2020, 18:57 -
#9
Huzzu przyznala sie do bledu, przeprosiny same w sobie nie duzo zmieniaja wiec domaganie sie ich "dla zasady" jest bezsensowne.
Kara natomiast za irytacje administracji sluszna co widac na podanych przez Ciebie ss.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2020, 18:58 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości