LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] barteketrab - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] barteketrab (/showthread.php?tid=12210)



barteketrab - mbartek07# - 25.08.2020

1. Imię : Bartek

2. Wiek : 13

3. Dokładny nick w grze : barteketrab

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : +/- wakacje 2017 lecz miałem przerwy

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : ok 5godzin ostatnio bylo mniej bo bylem na wakacjach i myśle że jak będzie rok szkolny będe grał 3godz ok 

6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : miałem jednego bana i kilka warnow za błędy konsoli 

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
komendy to:
/cc - czyści chat 
/c on /c off - włacza/wyłącza chat
/kick (nick)(czas) (powód) -wyrzuca gracza z trybu
/warn (nick) (czas) (powód) - upomina gracza
/tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza gracza 
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu
/sprawdz (nick) - przenosi gracza do sprawdzarki
/czysty - gracz nie ma cheatów

Chatmod ma za zadanie przedewszystkim pilnować chatu i pokoju i kultury na serwerze minecraft, chat mod może również robić małe eventy jeśli nie ma rangi wyżej. Oraz pomagać graczom w razie trudności.

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciałbym zostać chatmodem ponieważ często na trybie nie ma nikogo z administracji i dzieją się rożne rzeczy, choć bardziej chciałbym po prostu sprawdzić z ciekawości jak to jest być w administracji 

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Jak już mówiłem mam na imię Bartek. Mam skończone 13 lat. Moje zainteresowania to żużel i jazda na rowerze. Jesten fanem zwierząt których mam kilka w domu m.in 4miesięczny pies z którym lubię spędzać swój wolny czas np na szkoleniu lub po prostu zabawie. Co do wolnego czasu spędzam go również grając na komputerze lub robiąc coś w domu. Jestem raczej miłą i spokojną osobą lecz czasami potrafię  zwyzywac jak mnie ktoś zdenerwuje. W szkole mam raczej dobre wyniki choć nie za bardzo uczę się w domu , raczej pamiętam z lekcji albo powtarzam. Lubie również pomagać innym ludziom lub zwierzętom biorąc udział w różnych zbiórkach. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Najpierw staram się dowiedzieć o co poszło. Później słucham wersji obu osób i próbuje ich oddzielić i uspokoić 

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: Niestety nie 

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie miałem takiej możliwości  na żadym trybie

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Raczej nie mam takiej rzeczy ale jeśli coś wymyśle chętnie napisze na discordzie lecrafta 
15. Coś na koniec
Mam nadzieje, że moje podanie zostanie miło odebrane przez czytających i przyjęte przez administracje <3 
ps. dziękuje wszystkim którzy mnie wspierają, oraz Amce która wkręciła mnie w to abym sprobowal Big Grin



RE: barteketrab - zukosa_pl - 25.08.2020

Hmm co prawda nie jestem jeszcze przekonany, ale Neutral/Tak Ci się należy.

Pozdrawiam^^


RE: barteketrab - Winnetou - 25.08.2020

Hej Bartek!
Kurcze... to jest trudne bo serio nie widzę cie na tym czacie a twój nick na tabie już często
jestem neutralny co do ciebie ale myślę że byś dał radę na tym stanowisku jako wyjątek 13 lat
mimo to Neutral


RE: barteketrab - FaXTeR - 25.08.2020

Wiek automatycznie cie wyklucza


RE: barteketrab - 69Rafonix69 - 25.08.2020

Wiek na spory minus
Widuję cię często na tabie, ale zazwyczaj sie nie udzielasz +/-
Komendy +
Jestem Neutral/nie


RE: barteketrab - Maatev_ - 25.08.2020

Przypomne ze Zelus miał 13-lat a był bardzo ogarnięty, bardziej ogarnięty niż osoba X która ma 14. Taka moja lekka uwaga, co do podania to nie wiem bo nie gram. Zycze powodzenia


RE: barteketrab - Y_OML - 26.08.2020

Maatev dobrze gada, na CV jesteś mega aktywny, popraw aktywność na chacie i będę na duże tak.

pozdrawiam


barteketrab - oLEK2K - 26.08.2020

Zapraszam do skontaktowania się ze mną na discordzie oLEK2K#4788. Powodzenia!

obraz