[PRZYJĘTE] barteketrab


Napisał(a): mbartek07#


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
mbartek07#
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
25.08.2020, 16:34 -
#1
1. Imię : Bartek

2. Wiek : 13

3. Dokładny nick w grze : barteketrab

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : +/- wakacje 2017 lecz miałem przerwy

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : ok 5godzin ostatnio bylo mniej bo bylem na wakacjach i myśle że jak będzie rok szkolny będe grał 3godz ok 

6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : miałem jednego bana i kilka warnow za błędy konsoli 

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
komendy to:
/cc - czyści chat 
/c on /c off - włacza/wyłącza chat
/kick (nick)(czas) (powód) -wyrzuca gracza z trybu
/warn (nick) (czas) (powód) - upomina gracza
/tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza gracza 
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu
/sprawdz (nick) - przenosi gracza do sprawdzarki
/czysty - gracz nie ma cheatów

Chatmod ma za zadanie przedewszystkim pilnować chatu i pokoju i kultury na serwerze minecraft, chat mod może również robić małe eventy jeśli nie ma rangi wyżej. Oraz pomagać graczom w razie trudności.

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciałbym zostać chatmodem ponieważ często na trybie nie ma nikogo z administracji i dzieją się rożne rzeczy, choć bardziej chciałbym po prostu sprawdzić z ciekawości jak to jest być w administracji 

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Jak już mówiłem mam na imię Bartek. Mam skończone 13 lat. Moje zainteresowania to żużel i jazda na rowerze. Jesten fanem zwierząt których mam kilka w domu m.in 4miesięczny pies z którym lubię spędzać swój wolny czas np na szkoleniu lub po prostu zabawie. Co do wolnego czasu spędzam go również grając na komputerze lub robiąc coś w domu. Jestem raczej miłą i spokojną osobą lecz czasami potrafię  zwyzywac jak mnie ktoś zdenerwuje. W szkole mam raczej dobre wyniki choć nie za bardzo uczę się w domu , raczej pamiętam z lekcji albo powtarzam. Lubie również pomagać innym ludziom lub zwierzętom biorąc udział w różnych zbiórkach. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Najpierw staram się dowiedzieć o co poszło. Później słucham wersji obu osób i próbuje ich oddzielić i uspokoić 

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: Niestety nie 

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie miałem takiej możliwości  na żadym trybie

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Raczej nie mam takiej rzeczy ale jeśli coś wymyśle chętnie napisze na discordzie lecrafta 
15. Coś na koniec
Mam nadzieje, że moje podanie zostanie miło odebrane przez czytających i przyjęte przez administracje <3 
ps. dziękuje wszystkim którzy mnie wspierają, oraz Amce która wkręciła mnie w to abym sprobowal Big Grin
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
25.08.2020, 18:03 -
#2
Hmm co prawda nie jestem jeszcze przekonany, ale Neutral/Tak Ci się należy.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
25.08.2020, 18:27 -
#3
Hej Bartek!
Kurcze... to jest trudne bo serio nie widzę cie na tym czacie a twój nick na tabie już często
jestem neutralny co do ciebie ale myślę że byś dał radę na tym stanowisku jako wyjątek 13 lat
mimo to Neutral
YanKEE WiTH NO BrIM
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
25.08.2020, 18:29 -
#4
Wiek automatycznie cie wyklucza
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2020, 18:30 przez FaXTeR.
69Rafonix69
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Aug 2020
25.08.2020, 19:17 -
#5
Wiek na spory minus
Widuję cię często na tabie, ale zazwyczaj sie nie udzielasz +/-
Komendy +
Jestem Neutral/nie
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
25.08.2020, 21:33 -
#6
Przypomne ze Zelus miał 13-lat a był bardzo ogarnięty, bardziej ogarnięty niż osoba X która ma 14. Taka moja lekka uwaga, co do podania to nie wiem bo nie gram. Zycze powodzenia
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2020, 21:34 przez Maatev_.
Y_OML
orites
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 3 threads Dołączył: Aug 2020
26.08.2020, 13:33 -
#7
Maatev dobrze gada, na CV jesteś mega aktywny, popraw aktywność na chacie i będę na duże tak.

pozdrawiam
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
26.08.2020, 14:57 -
#8
Zapraszam do skontaktowania się ze mną na discordzie oLEK2K#4788. Powodzenia!

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2020, 14:57 przez oLEK2K.
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości