LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] skarga na admina - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Gildie (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=56)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=58)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] skarga na admina (/showthread.php?tid=2494)



skarga na admina - bkackjont - 12.03.2017

1.NICK:miszczupowraca
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY:administracja
3.DATA/GODZINA:12.03.17 
4.SKARGA: po 1 administracja któlestw robi sobie jaj z graczy taki ronaldo przeklina i nic mu nie zrobią a mi odrazu perma lel . po 1 nie mozna miec multi a kamcio8 gra sobie na nicku michasty itp robi faworke swojej gildii jak oni przeklinają albo robią cos nie zgodne z regulaminem to nie dostaną żadnej kary.po prostu patologia jakiej mało . wczoraj dostałem mute od gagi za to ze napisałem kto chce ity niech sie tpa naa warp boss4.... i gdzie tu jest regulamin serwera minecraft ??? i to mute na 10h no poprostu nie wirze w to . prosze niech moją akarge rozpatrzy inny administrator ale nie z któlestw elo
5.UZASADNIE
6.DOWODY cały serwer potwierdzi za kamcio8 i gaga banują graczy tak naprawde za nic


RE: skarga na admina - Igarashi - 12.03.2017

Słowo przeciwko słowu, przydałyby się jakieś konkretne dowody ;3


RE: skarga na admina - dragonVPL - 12.03.2017

Zgadzam się z igarashim :3


RE: skarga na admina - Kanekiiii - 12.03.2017

Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada


RE: skarga na admina - bkackjont - 12.03.2017

(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

własnie tak mute za nic i za napisanie kto chce itepki niech tpa na warp boss4 to juz przesada i to na 10h rozumien ze mnie gaga nie lubi ale powinna wszystkich równo traktowac a nie tych ze swojej gildii to nie ukarze bo po co . ona jako chat mod powinna miec dostęp do chat off/on wyczysc chac i do mute ale nie az na 10h . nie powinna miec dostępu do komendy ban. dzis ronaldo sam zadzał mnie wyzywac i nic mu nie dała a mi perma na 8h

(12.03.2017, 18:59)bkackjont napisał(a):
(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

własnie tak mute za nic i za napisanie kto chce itepki niech tpa na warp boss4 to juz przesada i to na 10h rozumien ze mnie gaga nie lubi ale powinna wszystkich równo traktowac a nie tych ze swojej gildii to nie ukarze bo po co . ona jako chat mod powinna miec dostęp do chat off/on wyczysc chac i do mute ale nie az na 10h . nie powinna miec dostępu do komendy ban. dzis ronaldo sam zadzał mnie wyzywac i nic mu nie dała a mi perma na 8h . wczorajszy powud mute to : ,,az sie nauczysz" ale kur czego mam sie nauczyc ? to ze raz napisałem ze rozdaje itemki i od razu mute ?



RE: skarga na admina - mateusz5 - 13.03.2017

Zgadzam się z Igarashim i Kanekiim.


RE: skarga na admina - kamcio8 - 13.03.2017

Zacznijmy od tego ze perfidnie reklamowałeś inny serwer (swój serwer) i wgl nie powinieneś tu grać. Cała reszta jest bez dowodów. Nie mów tutaj seba o równych traktowaniu bo jak byś ty umiał się zachować na serwie i nie zachował się jak nie powiem kto i nie reklamował swojego serwa było by ok.


RE: skarga na admina - test10 - 13.03.2017

Miszczupowraca zacznijmy od tego, że taka ilość kont jakie ty zakładasz to już jest przegięcie, założyłeś "własny" serwer i chamsko go reklamowałeś z kolegami na królestwach. Bana za reklamę dostaliście wszyscy lecz ty i twoje zmienne IP niestety nie pozwalają na idealne zbanowanie ciebie. Bana na 10h dostałeś tylko dlatego, że na niego zasłużyłeś. Twoje zachowanie na czacie pozostawia wiele do życzenia, bluzgać i klnąć możesz na podwórku a nie na serwerze minecraft, byłeś wielokrotnie upominany lecz na to nie reagowałeś. Co do oskarżeń o nierówne traktowanie: nie masz podstaw do takich oskarżeń, nie mamy obowiązku tłumaczyć się tobie z tego co robimy i nie ważne w jakiej gildii jest ktoś, dostaje odpowiednią karę. Kolejne oskarżenie bezpodstawne: kamcio8 gra na koncie michasty, nie myślisz chyba, że gra na koncie moderatora byłaby w porządku, tyle na temat. Kolejny temat: mute na 10h, ostrzegałam ciebie i innych, żeby nie korzystać z tego warpa ponieważ czekamy na jego naprawę i zabija graczy, pomimo tego perfidnie namawiałeś graczy do tepania tam a sam czekałeś na dole na itemki.

ChatMod królestw

(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

Wydaje mi się, że zanim rzuci się oskarżenie na kogoś warto byłoby sprawdzić każdą stronę, to, że widzimy swoje kary nie upoważnia nikogo z nas do oskarżania o złe karanie graczy. Kary nadawane są odpowiednio do nagannych zachowań graczy i nie wydaje mi się, że są one niesprawiedliwe. Jeżeli uważasz, że źle nadajemy kary to może pobądź na królestwach i popatrz jakie są powody ich dawania. Co do konkretnej osoby, do której postu się wypowiadasz to nie znając całej sytuacji powstrzymałabym się od tak ostrych słów. 

Pozdrawiam ChatMod Królestw


RE: skarga na admina - BumCyk_ - 13.03.2017

Zgadzam się z GaGą.

//Zamykam.