[ZAMKNIĘTE]  skarga na admina


Napisał(a): bkackjont


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
bkackjont
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
12.03.2017, 17:35 -
#1
1.NICK:miszczupowraca
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY:administracja
3.DATA/GODZINA:12.03.17 
4.SKARGA: po 1 administracja któlestw robi sobie jaj z graczy taki ronaldo przeklina i nic mu nie zrobią a mi odrazu perma lel . po 1 nie mozna miec multi a kamcio8 gra sobie na nicku michasty itp robi faworke swojej gildii jak oni przeklinają albo robią cos nie zgodne z regulaminem to nie dostaną żadnej kary.po prostu patologia jakiej mało . wczoraj dostałem mute od gagi za to ze napisałem kto chce ity niech sie tpa naa warp boss4.... i gdzie tu jest regulamin serwera minecraft ??? i to mute na 10h no poprostu nie wirze w to . prosze niech moją akarge rozpatrzy inny administrator ale nie z któlestw elo
5.UZASADNIE
6.DOWODY cały serwer potwierdzi za kamcio8 i gaga banują graczy tak naprawde za nic
Igarashi
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
12.03.2017, 17:40 -
#2
Słowo przeciwko słowu, przydałyby się jakieś konkretne dowody ;3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2017, 17:40 przez Igarashi.
obraz
dragonVPL
Niezarejestrowany


 
12.03.2017, 18:01 -
#3
Zgadzam się z igarashim :3
Kanekiiii
Niezarejestrowany


 
12.03.2017, 18:16 -
#4
Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada
bkackjont
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
12.03.2017, 18:59 -
#5
(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

własnie tak mute za nic i za napisanie kto chce itepki niech tpa na warp boss4 to juz przesada i to na 10h rozumien ze mnie gaga nie lubi ale powinna wszystkich równo traktowac a nie tych ze swojej gildii to nie ukarze bo po co . ona jako chat mod powinna miec dostęp do chat off/on wyczysc chac i do mute ale nie az na 10h . nie powinna miec dostępu do komendy ban. dzis ronaldo sam zadzał mnie wyzywac i nic mu nie dała a mi perma na 8h

(12.03.2017, 18:59)bkackjont napisał(a):
(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

własnie tak mute za nic i za napisanie kto chce itepki niech tpa na warp boss4 to juz przesada i to na 10h rozumien ze mnie gaga nie lubi ale powinna wszystkich równo traktowac a nie tych ze swojej gildii to nie ukarze bo po co . ona jako chat mod powinna miec dostęp do chat off/on wyczysc chac i do mute ale nie az na 10h . nie powinna miec dostępu do komendy ban. dzis ronaldo sam zadzał mnie wyzywac i nic mu nie dała a mi perma na 8h . wczorajszy powud mute to : ,,az sie nauczysz" ale kur czego mam sie nauczyc ? to ze raz napisałem ze rozdaje itemki i od razu mute ?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2017, 19:02 przez bkackjont.
mateusz5
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
128 posts 9 threads Dołączył: Dec 2016
13.03.2017, 10:17 -
#6
Zgadzam się z Igarashim i Kanekiim.

kamcio8
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
58 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
13.03.2017, 15:15 -
#7
Zacznijmy od tego ze perfidnie reklamowałeś inny serwer (swój serwer) i wgl nie powinieneś tu grać. Cała reszta jest bez dowodów. Nie mów tutaj seba o równych traktowaniu bo jak byś ty umiał się zachować na serwie i nie zachował się jak nie powiem kto i nie reklamował swojego serwa było by ok.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2017, 15:18 przez kamcio8.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
13.03.2017, 15:33 -
#8
Miszczupowraca zacznijmy od tego, że taka ilość kont jakie ty zakładasz to już jest przegięcie, założyłeś "własny" serwer i chamsko go reklamowałeś z kolegami na królestwach. Bana za reklamę dostaliście wszyscy lecz ty i twoje zmienne IP niestety nie pozwalają na idealne zbanowanie ciebie. Bana na 10h dostałeś tylko dlatego, że na niego zasłużyłeś. Twoje zachowanie na czacie pozostawia wiele do życzenia, bluzgać i klnąć możesz na podwórku a nie na serwerze minecraft, byłeś wielokrotnie upominany lecz na to nie reagowałeś. Co do oskarżeń o nierówne traktowanie: nie masz podstaw do takich oskarżeń, nie mamy obowiązku tłumaczyć się tobie z tego co robimy i nie ważne w jakiej gildii jest ktoś, dostaje odpowiednią karę. Kolejne oskarżenie bezpodstawne: kamcio8 gra na koncie michasty, nie myślisz chyba, że gra na koncie moderatora byłaby w porządku, tyle na temat. Kolejny temat: mute na 10h, ostrzegałam ciebie i innych, żeby nie korzystać z tego warpa ponieważ czekamy na jego naprawę i zabija graczy, pomimo tego perfidnie namawiałeś graczy do tepania tam a sam czekałeś na dole na itemki.

ChatMod królestw

(12.03.2017, 18:16)Kanekiiii napisał(a): Jako młodszy moderator SkyBlock widzę co tam się dzieje bo mam dostęp... jestem za karą dla tych administratorów bo te muty i powody to przesada

Wydaje mi się, że zanim rzuci się oskarżenie na kogoś warto byłoby sprawdzić każdą stronę, to, że widzimy swoje kary nie upoważnia nikogo z nas do oskarżania o złe karanie graczy. Kary nadawane są odpowiednio do nagannych zachowań graczy i nie wydaje mi się, że są one niesprawiedliwe. Jeżeli uważasz, że źle nadajemy kary to może pobądź na królestwach i popatrz jakie są powody ich dawania. Co do konkretnej osoby, do której postu się wypowiadasz to nie znając całej sytuacji powstrzymałabym się od tak ostrych słów. 

Pozdrawiam ChatMod Królestw
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2017, 15:41 przez test10.
BumCyk_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 1 threads Dołączył: Oct 2016
13.03.2017, 17:42 -
#9
Zgadzam się z GaGą.

//Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości