LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PODANIE] Nakimeq - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [PODANIE] Nakimeq (/showthread.php?tid=3653)

Strony: 1 2 3


[PODANIE] Nakimeq - Nakimeq - 17.07.2017

1.Imię Bartek
2.Wiek 12,5 lat
3.Nick w grze Nakimeq
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Bardzo długo.. myślę że conajmniej 2 lata ale na różnych nickach takich jak Maxior ReQer Neil Neillo i obecnie Nakimeq taka ilość kont jest spowodowana kradzieżami w razie wątpliwości konta zostały zgłoszone kidmodowi Ronczastemu
5.Serwer oraz numer działki z budowlą Creative 52;47 (/p h Nakimeq) Freebuild 5;-5 (/dom Nakimeq) co prawda działka nie jest jeszcze gotowa myślę że jest wystarczającym dowodem że ładnie buduję
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? posiadam wszystkie fb,ts,skype
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
-//wand (daje nam siekierę niezbędną do używania worldedit)
-//set (blok) (wypełnia zaznaczony teren danym blokiem)
-//wall (blok) (roby ścianę na zaznaczonym terenie)
-//copy (kopiuje zaznaczony teren)
-//paste (wkleja zaznaczony teren)
-/br (sphere/cylinder) (wielkość) (blok)
-//undo (cofa wykonaną czynność)
-/mask (blok) (zmiana bloku który chce się maskować na inny)
-//hcyl (blok) (wielkość) (robi obramowanie cylindra)
-//move (liczba bloków) (przesuwa zaznaczony obszar na daną odległość)
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Na tym serwerze minecraft gram już bardzo długo znam się na komendach a dla tego serwera minecraft chcę jak najlepiej. Składałem podanie na kidmoda ale nie udało sie z powodu wieku bo próg 16 lat ale pomyślałem sobie że ładnie buduję a tutaj wymagany wiek jest niższy sprubuję tutaj i tak nie mam 14 lat ale dałoby się to jakoś ztrawić bo jestem ogarniętą osobą
9.Coś o sobie: Hej mam na imię Bartek mam 12 lat chodzę do szkoły w okolicach gdańska interesuję się lekkoatletyką jazdą na rolkach i rowerze. przygodę z minecraft zacząłem od wersji 1.7.5 a ciągie się ona do dzisiaj i mam nadzieję  że ta przygoda potrwa jak najdłużej lubię mieć zaplanowany czas i czas na odpoczynek w formie gry na komputerze ;-; to chyba tyle o mnie..
10.Czy masz sprawny mikrofon? da się dogadać
11.Jaki minecraft posiadasz ? (premium)
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) nie
13.Czy byłeś już w administracji,byłeś budowniczym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? różnież nie ale mam nadzieję że kiedyś mi się uda
14.w jakich stylach budujesz: głównie średniowiecznym ale zdarza się modern i fantasty.. 


RE: [PODANIE] Nakimeq - Majaquuu - 17.07.2017

Wiek nie ma znaczenia w roli budowniczego obejrze dzialke jak bedzie ok to jestem na tak


RE: [PODANIE] Nakimeq - Ifrinishi - 17.07.2017

Wiek nie ma znaczenia w roli budowniczego. (+)
Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft (+)
Czas jaki możesz poświęcić na serwer (+)
Komendy (+)
Programy (+)
Punkt 8 oraz 9 (+)

Jak na razie Neutral z przewagą na TAK.

Działka dokładnie ten jeden dom, jest ładny ale mógłbyś rozbudować bardziej.


RE: [PODANIE] Nakimeq - WeronisiaQ - 18.07.2017

Na TAK


RE: [PODANIE] Nakimeq - Blurry - 18.07.2017

Działki dosyć średnie szczególnie ta z freebuild.
Na swojej działce Creative masz jeden ładny domek reszta dosyć średnia, według mnie powinieneś zbudować więcej stylem domku z creative i potem, żeby zostało ocenione, bo nie wiadomo, czy nie kopiowałeś od kogoś.

Ja nie mam siły głosu w tych sprawach, więc zostawiam bez komentarza (...)


RE: [PODANIE] Nakimeq - Nakimeq - 18.07.2017

(18.07.2017, 09:56)Blurry napisał(a): Działki dosyć średnie szczególnie ta z freebuild.
Na swojej działce Creative masz jeden ładny domek reszta dosyć średnia, według mnie powinieneś zbudować więcej stylem domku z creative i potem, żeby zostało ocenione, bo nie wiadomo, czy nie kopiowałeś od kogoś.

Ja nie mam siły głosu w tych sprawach, więc zostawiam bez komentarza (...)

z tym się mogę zgodzić ale potrzebowałem sporo miejsca na farmę dyń


RE: [PODANIE] Nakimeq - Blurry - 18.07.2017

Możesz zobaczyć moje budowle (zupełnie inny styl) tam możesz trochę się oprzeć (chodzi mi o dach i te wystające końcówki)

Dopóki nierozbudowane nie mogę dać na tak ani na nie bo mi na to nie pozwala moje self respect xD


RE: [PODANIE] Nakimeq - ZelkiMymNalogiem - 18.07.2017

Moim zdaniem, skoro we wzorze na buda pisze minimum 14 lat to powinniśmy się tego trzymać. Jak dla mnie 12 lat to za mało.


RE: [PODANIE] Nakimeq - Nakimeq - 18.07.2017

(błąd) proszę o usunięcie tego komentarza


RE: [PODANIE] Nakimeq - Nakimeq - 18.07.2017

(błąd)