[PODANIE] Nakimeq


Napisał(a): Nakimeq


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


20 posts in this topic
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
17.07.2017, 20:16 -
#1
1.Imię Bartek
2.Wiek 12,5 lat
3.Nick w grze Nakimeq
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Bardzo długo.. myślę że conajmniej 2 lata ale na różnych nickach takich jak Maxior ReQer Neil Neillo i obecnie Nakimeq taka ilość kont jest spowodowana kradzieżami w razie wątpliwości konta zostały zgłoszone kidmodowi Ronczastemu
5.Serwer oraz numer działki z budowlą Creative 52;47 (/p h Nakimeq) Freebuild 5;-5 (/dom Nakimeq) co prawda działka nie jest jeszcze gotowa myślę że jest wystarczającym dowodem że ładnie buduję
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? posiadam wszystkie fb,ts,skype
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
-//wand (daje nam siekierę niezbędną do używania worldedit)
-//set (blok) (wypełnia zaznaczony teren danym blokiem)
-//wall (blok) (roby ścianę na zaznaczonym terenie)
-//copy (kopiuje zaznaczony teren)
-//paste (wkleja zaznaczony teren)
-/br (sphere/cylinder) (wielkość) (blok)
-//undo (cofa wykonaną czynność)
-/mask (blok) (zmiana bloku który chce się maskować na inny)
-//hcyl (blok) (wielkość) (robi obramowanie cylindra)
-//move (liczba bloków) (przesuwa zaznaczony obszar na daną odległość)
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Na tym serwerze minecraft gram już bardzo długo znam się na komendach a dla tego serwera minecraft chcę jak najlepiej. Składałem podanie na kidmoda ale nie udało sie z powodu wieku bo próg 16 lat ale pomyślałem sobie że ładnie buduję a tutaj wymagany wiek jest niższy sprubuję tutaj i tak nie mam 14 lat ale dałoby się to jakoś ztrawić bo jestem ogarniętą osobą
9.Coś o sobie: Hej mam na imię Bartek mam 12 lat chodzę do szkoły w okolicach gdańska interesuję się lekkoatletyką jazdą na rolkach i rowerze. przygodę z minecraft zacząłem od wersji 1.7.5 a ciągie się ona do dzisiaj i mam nadzieję  że ta przygoda potrwa jak najdłużej lubię mieć zaplanowany czas i czas na odpoczynek w formie gry na komputerze ;-; to chyba tyle o mnie..
10.Czy masz sprawny mikrofon? da się dogadać
11.Jaki minecraft posiadasz ? (premium)
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) nie
13.Czy byłeś już w administracji,byłeś budowniczym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? różnież nie ale mam nadzieję że kiedyś mi się uda
14.w jakich stylach budujesz: głównie średniowiecznym ale zdarza się modern i fantasty.. 
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
17.07.2017, 21:41 -
#2
Wiek nie ma znaczenia w roli budowniczego obejrze dzialke jak bedzie ok to jestem na tak
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
17.07.2017, 22:02 -
#3
Wiek nie ma znaczenia w roli budowniczego. (+)
Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft (+)
Czas jaki możesz poświęcić na serwer (+)
Komendy (+)
Programy (+)
Punkt 8 oraz 9 (+)

Jak na razie Neutral z przewagą na TAK.

Działka dokładnie ten jeden dom, jest ładny ale mógłbyś rozbudować bardziej.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.07.2017, 22:14 przez Ifrinishi.
obraz
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 09:22 -
#4
Na TAK
Blurry
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 09:56 -
#5
Działki dosyć średnie szczególnie ta z freebuild.
Na swojej działce Creative masz jeden ładny domek reszta dosyć średnia, według mnie powinieneś zbudować więcej stylem domku z creative i potem, żeby zostało ocenione, bo nie wiadomo, czy nie kopiowałeś od kogoś.

Ja nie mam siły głosu w tych sprawach, więc zostawiam bez komentarza (...)
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 11:00 -
#6
(18.07.2017, 09:56)Blurry napisał(a): Działki dosyć średnie szczególnie ta z freebuild.
Na swojej działce Creative masz jeden ładny domek reszta dosyć średnia, według mnie powinieneś zbudować więcej stylem domku z creative i potem, żeby zostało ocenione, bo nie wiadomo, czy nie kopiowałeś od kogoś.

Ja nie mam siły głosu w tych sprawach, więc zostawiam bez komentarza (...)

z tym się mogę zgodzić ale potrzebowałem sporo miejsca na farmę dyń
Blurry
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 11:09 -
#7
Możesz zobaczyć moje budowle (zupełnie inny styl) tam możesz trochę się oprzeć (chodzi mi o dach i te wystające końcówki)

Dopóki nierozbudowane nie mogę dać na tak ani na nie bo mi na to nie pozwala moje self respect xD
ZelkiMymNalogiem
Żelka
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
54 posts 1 threads Dołączył: May 2017
18.07.2017, 12:03 -
#8
Moim zdaniem, skoro we wzorze na buda pisze minimum 14 lat to powinniśmy się tego trzymać. Jak dla mnie 12 lat to za mało.
Nazywam się Żelka. xd

Nakimeq
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 13:09 -
#9
(błąd) proszę o usunięcie tego komentarza
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
18.07.2017, 16:26 -
#10
(błąd)




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości