LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [PODANIE] makabradok - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [PODANIE] makabradok (/showthread.php?tid=7928)

Strony: 1 2


[PODANIE] makabradok - makabradok - 06.02.2019

1.Imię :

Jarosław
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Wiek :

46
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Nick w grze :

makabradok
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :

Drugi miesiąc.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.Serwer oraz numer działki z budowlą :

Creative nr działki [-63,54].
Zdjęcia z działki dostępne są na forum w zakładce: Co zbudowaliśmy- post Island.
Działka na zewnątrz jest skończona. Teraz skupiam się na dopracowaniu detali ,oraz urządzaniu wnętrz budynków. Ze względu na błąd na serwerze minecraft z działki znikają obrazy i tabliczki, z nimi efekt jest lepszy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :

Ts3, FB - w razie potrzeby założę konto.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :

Podam komendy które używałem przy budowie podanej powyżej działki:
//set , //copy,//paste,//undo,//redo,//rotate,//replace (np dobieranie koloru ścian w budynkach),//flip (budowle symetryczne np żaglowiec),//cut (elementy robione gdzieś na boku, wycinane i wklejane w odpowiednie miejsce),//hcyl (okrągłe wieże , kopuły), //hsphere (np balon),//walls (niektóre ściany, kwadratowe wieże),//stack (np powielanie pięter), //br i innych z tej grupy nie używałem bo nie robiłem terenu.
Z racji tego że jako gracz mam wanda na poziomie 500 bloków, najważniejsze było dobre pozycjonowanie i kopiowanie.
W opisie komend skupiłem się na tych, które były mi potrzebne i do czego je wykorzystałem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :

Budowanie opieram na swojej wyobraźni i doświadczeniu. Tworzę rzeczy zaplanowane i niestandardowe. Budowle charakteryzują się dużą szczegółowością.  Mapy staram się konstruować tak ,aby żyły swoim własnym życiem,były ciekawe i miłe dla oka.Najlepiej samemu ocenić.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.Coś o sobie :

Jestem osobą dorosłą. Mam dwójkę dzieci dla których zacząłem budować w minecraft. Pracuje w systemie czterozmianowym ,więc gram o różnych porach.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak w laptopie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :

Nonpremium- Launcher Titan
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :

Tak. Byłem budowniczym na innym dużym serwerze minecraft. Zrezygnowałem ,bo serwer miał problemy techniczne (hakerzy) .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?

Nie byłem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podanie skopiowane ze wzoru.
makabradok


RE: [PODANIE] makabradok - riserm_ - 06.02.2019

Podanie napisane starannie, budowle są bardzo ładne jak dla mnie powinieneś dostać szanse.


RE: [PODANIE] makabradok - Psychotnik - 06.02.2019

Podanie jak najbardziej za a do budowli nawet gdybym szukał najmniejsze błędy to i tak nie mogę znaleźć, jestem jak najbardziej za Smile


RE: [PODANIE] makabradok - AlanYourLife - 06.02.2019

Jestem na Tak .
Jego budowle są dopieszczone o najmniejsze detale , co sprawia jeszcze lepsze wrażenie ! Osoba bardzo taktowna oraz towarzyska Smile . Powodzenia


RE: [PODANIE] makabradok - WisienQa_ - 06.02.2019

Podanie mnie przekonało, budowle bardzo ładne. Widać, że się przykładasz i że ci zależy.
Na tak.


RE: [PODANIE] makabradok - KhaiN721_ - 06.02.2019

świetne podanko ts jest komendy są świetna budowla jest 
co chcieć więcej
Ło brakuje trochę budowniczych a jak wiem jesteś sympatycznym człowiekiem 
oraz świetnie budujesz
dopieszczając każdy detal co mi bardzo imponuje
bardzo chce byś został przyjęty na budowniczego
JESTEM A TAAAK!!



RE: [PODANIE] makabradok - Hoobyt121056_ - 07.02.2019

To co zobaczyłem na działce to WOW, ładnie budujesz, starasz sie, świetne podanie. Tak więc no bardzo Ci życzę, abyś został budowniczym na serwerze minecraft i jestem na tak.


RE: [PODANIE] makabradok - Mayii - 07.02.2019

Jestem jak najbardziej na tak!! powody podane powyżej Smile


RE: [PODANIE] makabradok - RedoPl - 08.02.2019

3 słowa prze uj ninja polecam Redo Tongue


Ps.Palko jak go nie wezmiesz wytargam cie za ucha xD


RE: [PODANIE] makabradok - MAJUUUSIAXDXD - 08.02.2019

Wiek +
Komendy +
Super budujesz +
NA TAK!