[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] makabradok


Napisał(a): makabradok


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
makabradok
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Feb 2019
06.02.2019, 13:08 -
#1
1.Imię :

Jarosław
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Wiek :

46
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Nick w grze :

makabradok
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :

Drugi miesiąc.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.Serwer oraz numer działki z budowlą :

Creative nr działki [-63,54].
Zdjęcia z działki dostępne są na forum w zakładce: Co zbudowaliśmy- post Island.
Działka na zewnątrz jest skończona. Teraz skupiam się na dopracowaniu detali ,oraz urządzaniu wnętrz budynków. Ze względu na błąd na serwerze minecraft z działki znikają obrazy i tabliczki, z nimi efekt jest lepszy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :

Ts3, FB - w razie potrzeby założę konto.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :

Podam komendy które używałem przy budowie podanej powyżej działki:
//set , //copy,//paste,//undo,//redo,//rotate,//replace (np dobieranie koloru ścian w budynkach),//flip (budowle symetryczne np żaglowiec),//cut (elementy robione gdzieś na boku, wycinane i wklejane w odpowiednie miejsce),//hcyl (okrągłe wieże , kopuły), //hsphere (np balon),//walls (niektóre ściany, kwadratowe wieże),//stack (np powielanie pięter), //br i innych z tej grupy nie używałem bo nie robiłem terenu.
Z racji tego że jako gracz mam wanda na poziomie 500 bloków, najważniejsze było dobre pozycjonowanie i kopiowanie.
W opisie komend skupiłem się na tych, które były mi potrzebne i do czego je wykorzystałem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :

Budowanie opieram na swojej wyobraźni i doświadczeniu. Tworzę rzeczy zaplanowane i niestandardowe. Budowle charakteryzują się dużą szczegółowością.  Mapy staram się konstruować tak ,aby żyły swoim własnym życiem,były ciekawe i miłe dla oka.Najlepiej samemu ocenić.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.Coś o sobie :

Jestem osobą dorosłą. Mam dwójkę dzieci dla których zacząłem budować w minecraft. Pracuje w systemie czterozmianowym ,więc gram o różnych porach.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak w laptopie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :

Nonpremium- Launcher Titan
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :

Tak. Byłem budowniczym na innym dużym serwerze minecraft. Zrezygnowałem ,bo serwer miał problemy techniczne (hakerzy) .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?

Nie byłem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podanie skopiowane ze wzoru.
makabradok
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.02.2019, 13:23 przez makabradok.
Budowniczy
riserm_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
06.02.2019, 13:50 -
#2
Podanie napisane starannie, budowle są bardzo ładne jak dla mnie powinieneś dostać szanse.
[url=https://naforum.zapodaj.net/8d107990001d.png.html][/url]

Psychotnik
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 3 threads Dołączył: Nov 2018
06.02.2019, 14:45 -
#3
Podanie jak najbardziej za a do budowli nawet gdybym szukał najmniejsze błędy to i tak nie mogę znaleźć, jestem jak najbardziej za Smile
AlanYourLife
Nikt istotny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
115 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
06.02.2019, 14:48 -
#4
Jestem na Tak .
Jego budowle są dopieszczone o najmniejsze detale , co sprawia jeszcze lepsze wrażenie ! Osoba bardzo taktowna oraz towarzyska Smile . Powodzenia
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
06.02.2019, 15:17 -
#5
Podanie mnie przekonało, budowle bardzo ładne. Widać, że się przykładasz i że ci zależy.
Na tak.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2019, 12:41 przez WisienQa_.
KhaiN721_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
12 posts 8 threads Dołączył: Jan 2019
06.02.2019, 18:55 -
#6
świetne podanko ts jest komendy są świetna budowla jest 
co chcieć więcej
Ło brakuje trochę budowniczych a jak wiem jesteś sympatycznym człowiekiem 
oraz świetnie budujesz
dopieszczając każdy detal co mi bardzo imponuje
bardzo chce byś został przyjęty na budowniczego
JESTEM A TAAAK!!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.02.2019, 18:57 przez KhaiN721_.
Hoobyt121056_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
158 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
07.02.2019, 10:06 -
#7
To co zobaczyłem na działce to WOW, ładnie budujesz, starasz sie, świetne podanie. Tak więc no bardzo Ci życzę, abyś został budowniczym na serwerze minecraft i jestem na tak.
Mayii
Byla Kidmoderatorka Survi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
77 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
07.02.2019, 15:01 -
#8
Jestem jak najbardziej na tak!! powody podane powyżej Smile
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
08.02.2019, 01:39 -
#9
3 słowa prze uj ninja polecam Redo Tongue


Ps.Palko jak go nie wezmiesz wytargam cie za ucha xD
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia
MAJUUUSIAXDXD
Kamil Kocha Megi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
08.02.2019, 08:22 -
#10
Wiek +
Komendy +
Super budujesz +
NA TAK!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości