[ODRZUCONE] [Podanie]andy1


Napisał(a): andy


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
Rainbow  14.01.2020, 18:23 -
#1
1.Imię : Andrzej
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : andy1
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Na koncie andy1 gram około 2 tygodnie. Grałem też na innym koncie dokładniej pod nickiem andy (Wiem prawie pod każdym podaniem jest że „grałem pod innym nickiem” no niestety też użyłem tego zwrotu z góry przepraszam za ten jakże irytujący zwrot) Na koncie andy gdzieś od lipca Smile Samo konto na forum jest zarejestrowane przez 1,5 miesiąca
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Jestem w stanie poświęcić myślę że 4 godzinki dziennie
w weekend oraz 2-3 godzinki na tygodniu (Tak mam teraz słabą aktywność ponieważ odkąd założyłem drugie konto nie miałem zbyt wiele czasu, ale teraz wracam do MC Smile
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : wszyściutkie posiadam Smile
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/cc -Czyści chat
/c off – Wyłącza chat dla zwykłego śmiertelnika (administracja może pisać)
/c on – Włącza chat
kick [nick] [powód] – wyrzuca gracza
/warn [nick] [powód] – ostrzega gracza o ile się nie mylę
po 7 dniach warn znika
/tempmute [nick] [czas] [powód] -wycisza gracza na pewien czas (chatmod może wyciszyc na maksymalnie 15 min)
/sprawdz [nick] – przenosi gracza do sprawdzarki
/czysty [nick] – wpisuje się po sprawdzeniu gracza jeżeli
nie ma cheatów. Wyświetla komunikat na chatcie „[nick] jest czysty/a”
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jeżeli mam powierzone jakieś zadanie robię je jak najlepiej potrafię. Jestem osobą raczej przyjazną. Jeżeli zrobię coś złego/źle potrafię się do tego przyznać. Raczej nie jestem wybuchowy ( wiem wysywałem epiego, ale przyznałem się do błędu ponieważ strasznie źle się z tym czułem. Nigdy bym tego nie powtórzył ze względu na sumienie które w takiej sytuacji mnie męczy . Była to jednorazowa sytuacja gdzie wyzywałem kogoś na chatcie) Jeżeli podejrzewam kogoś o cheaty od razu zgłaszam to administracji. Jeżeli ktoś obraża kogoś na chatcie niezwłocznie upominam go przytaczając mu punkt w regulaminie zakazujący tego( tak samo w przypadku przeklinania itd.).na ogół potrafię zrozumieć każdego tak samo jak jego problem.
9.Coś o sobie : Chodzę do 8 kl szkoły podstawowej. Lubie grać w Minecraft i Wiedźka 3. Interesuje się informatyka oraz historią. Lubie zawierać nowe znajomości oraz raczej dogaduje się z wszystkimi. Lubię pograć w minigry. Pomagam graczom na forach serwerów minecraft z minigrami. Jestem internetowym śmieszkiem, ale umiem zachować powagę, nie robić wstydu oraz zachowywać się "normalnie". Uważam, że jak na swój wiek dobrze znam zasady ortograficzne.Jeżdżę czasami na rowerze z kolegami.Jeśli chodzi o mój charakter to na co dzień jestem osobą bardzo wyrozumiałą, miłą, przyjazną oraz uczciwą.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NonPremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak byłem na kilku modem a na mniejszych nawet adminem
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie
Nie_Wiadomo_Kto
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 0 threads Dołączył: Jan 2020
14.01.2020, 18:37 -
#2
Na TAK, przydał by się kolejny normalny adm.
TheKoalaCraft
fofof fjem sze pro

width=

Zbanowany

212 posts 7 threads Dołączył: Feb 2019
14.01.2020, 18:52 -
#3
Na tak
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
14.01.2020, 19:16 -
#4
na tak dużo razy cie widziałem na chacie i myśle ze nikogo nie wyzywasz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020, 20:23 przez femek.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
14.01.2020, 19:19 -
#5
Niestety na nie, widziałem tą wiadomość "Przeprosiny pisane tylko po to żeby za tydzień składać podanieSmile"
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
14.01.2020, 20:04 -
#6
(14.01.2020, 19:19)Epi100plates napisał(a): Niestety na nie, widziałem tą wiadomość "Przeprosiny pisane tylko po to żeby za tydzień składać podanieSmile"

To fakt przeprosiny pisane tylko dlatego :Smile Gdybym napisał to tylko tobie to prawie nikt by nie wiedział że cb przeprosiłem :Smile Więc tak napisałem co nie zmienia faktu że szczere Smile i to co tu napisałem to cała prawda pozdrawiam. Zależy od interpretacji to wasz głos piszcie co chcecie Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020, 20:15 przez andy.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
14.01.2020, 20:15 -
#7
Na Tak powodzenia
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
14.01.2020, 20:23 -
#8
(14.01.2020, 20:04)andy napisał(a):
(14.01.2020, 19:19)Epi100plates napisał(a): Niestety na nie, widziałem tą wiadomość "Przeprosiny pisane tylko po to żeby za tydzień składać podanieSmile"

To fakt przeprosiny pisane tylko dlatego :Smile Gdybym napisał to tylko tobie to prawie nikt by nie wiedział że cb przeprosiłem :Smile Więc tak napisałem co nie zmienia faktu że szczere Smile i to co tu napisałem to cała prawda pozdrawiam. Zależy od interpretacji to wasz głos piszcie co chcecie Smile

to zmienia postac rzeczy
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
14.01.2020, 20:58 -
#9
Neutral
Daxny
Była Opiekunka MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
88 posts 1 threads Dołączył: Sep 2019
14.01.2020, 23:17 -
#10
Współpracujesz z Randym, a przepraszałeś Epiego tylko po to, aby napisać podanie... SERIO? Odrzucam Smile

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020, 23:17 przez Daxny.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości