[ODRZUCONE] [PODANIE] Arbuzikkluzik


Napisał(a): alka0011


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
alka0011
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
Wink  16.01.2020, 20:13 -
#1
1.Imię : Alicja
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : Arbuzikkluzik
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Z 8 miesięcy
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 2-3 godzin, a w dni wolne gram długo.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Fb, Skape, Dc
7.Komendy przydatne w roli ChatMod [b]/c off - Wyłącza czat[/b]
/c on - Włącza czat

/cc - czyści czat

/kick nick powód - wyrzuca gracza 

/tempmute/mute <czas> nick powód - Wycisza gracza 

/sprawdz nick - sprawdza gracza
[b]/warn nick powód - ostrzega [/b][b]gracza[/b]

/ban nick powód                                                                                                                                


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Myślę że dałabym sobie rade na tym stanowisku, ponieważ uważam siebie za osobę pomocną, miłą i bardzo zabawną. Dostrzegam to kiedy niektórzy gracze nie zachowują się wobec regulaminu dobrze dlatego w czasie gier zwracam im na to uwagę. Może na czacie głównym nie jestem bardzo aktywna ale się postaram być aktywniejsza. Pomagałabym administracji w różnych sprawach, chciałabym się stać dzięki pomaganiu graczą osobą która pokazuje swoje uczucia. Nienawidzę ludzi którzy używają nielegalnych programów bo zdarza się to coraz częściej zwracam na to uwagę i zgłaszam tych graczy oraz czasem robię ss, bo moim zdaniem gra na oszustwo jest nie sprawiedliwa bo inni gracze są sprawiedliwi wobec innych.
9.Coś o sobie : Jestem bardzo szaloną osobą, raz na jakiś czas zrobię coś głupiego ale staram się być poważna. Jestem troszkę chamska kiedy ktoś mnie wyzywa ale staram się nie wykazywać swoich emocji i raczej wole unikać sprzeczek, mam 2 młodsze siostry , a jak będę w sprzeczce to staram się to wszystko wyjaśnić, lubię słuchać muzyki, uwielbiam grać w mc, jestem osobą która nie pokazuje swoich emocji, bardzo lubię pisać i to chyba tyle.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Niestety nie posiadam mc premium ale za niedługo postaram się mieć.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Niestety nie miałam takiej okazji, ale chciałabym sprawdzić czy byłabym dobrą administracją.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Ani razu, ale próbowałam na creative ale mi się nie udało.

Pozdrawiam
Alicja Heart




Wyjaśnienia; Naprawdę mam na imię Ala mam 14 lat podanie pisałam sama, mam starszą siostrę oraz młodszą. Moja starsza siostra nawet nie wie że nawet złożyłam podanie, tak gram z nią na tym koncie ale mi go oddaje bo woli się uczyć. Wiem że skłamałam i przepraszam ale wiedziałam że mnie nie przyjmiecie dlatego podałam wiek mojej siostry. Naprawdę żałuje tego że skłamałam ale całe podanie jest moje, napisałam je w 30 minut. Wiem że wszyscy będą teraz na nie ale rozumiem, skłamałam. 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2020, 17:04 przez alka0011.
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
16.01.2020, 20:22 -
#2
na nie, nie widac cie dzis dopiero cie zobaczylem jak mi napisalas ze widzialas moje podanie :33
Moja mina 16 stycznia jak czytam to podanie poraz pierwszy :| dziś jak czytam te edity XD 


EDIT2: ostatnia wiad Skoro wiesz że cię nie przyjmą to nie składaj podania
Druga sprawa nie kłamie się w podaniach SORY ale plusów nie widzę Sad(( brak ts anydesk’a
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2020, 00:39 przez femek.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
16.01.2020, 20:37 -
#3
Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2020, 21:08 przez Facilement__.
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
16.01.2020, 20:58 -
#4
Podanie nawet ładne, ale Coś kręcisz i nie do końca Ci to wyszło.
Z tego co pisałaś w klockach można było zrozumieć ze grasz podobno z siostra na tym jednym koncie.
Pytałaś się czy jest rekru i po dostaniu odpowiedzi napisałaś, że (w skrócie - podanie napisze starsza siostra co ma 17lat). Wiec skoro pisze podanie na to konto to gracie we dwie na jednym koncie.
Ok wszystko fajnie, ale coś nie wierze ze obie macie na imię Alicja (poprzednie podanie) - czyżby mała wpadka?
Śmierdzi mi tu bardzo mocno jakąś podpucha...
I to 17h Big Grin
Na nie.
alka0011
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
16.01.2020, 21:27 -
#5
(16.01.2020, 20:58)R_A_P_E_R napisał(a): Podanie nawet ładne, ale Coś kręcisz i nie do końca Ci to wyszło.
Z tego co pisałaś w klockach można było zrozumieć ze grasz podobno z siostra na tym jednym koncie.
Pytałaś się czy jest rekru i po dostaniu odpowiedzi napisałaś, że (w skrócie - podanie napisze starsza siostra co ma 17lat). Wiec skoro pisze podanie na to konto to gracie we dwie na jednym koncie.
Ok wszystko fajnie, ale coś nie wierze ze obie macie na imię Alicja (poprzednie podanie) - czyżby mała wpadka?
Śmierdzi mi tu bardzo mocno jakąś podpucha...
I to 17h Big Grin
Na nie.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
16.01.2020, 21:48 -
#6
(16.01.2020, 21:27)alka0011 napisał(a):
(16.01.2020, 20:58)R_A_P_E_R napisał(a): Podanie nawet ładne, ale Coś kręcisz i nie do końca Ci to wyszło.
Z tego co pisałaś w klockach można było zrozumieć ze grasz podobno z siostra na tym jednym koncie.
Pytałaś się czy jest rekru i po dostaniu odpowiedzi napisałaś, że (w skrócie - podanie napisze starsza siostra co ma 17lat). Wiec skoro pisze podanie na to konto to gracie we dwie na jednym koncie.
Ok wszystko fajnie, ale coś nie wierze ze obie macie na imię Alicja (poprzednie podanie) - czyżby mała wpadka?
Śmierdzi mi tu bardzo mocno jakąś podpucha...
I to 17h Big Grin
Na nie.

??? XD? Na nie. Nie widać cię w grze ani na chacie. Kłamiesz w kilku sprawach.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
17.01.2020, 17:04 -
#7
Jeden dzień pomagania raczej nie sprawi, że otrzymasz rangę ChatMod, bo tylko dzisiaj widziałem jak pomagałaś.
Resztę napisał Raper
Na nie
swankyd
Zbanowany

width=

Zbanowany

6 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
17.01.2020, 20:38 -
#8
Na nie powody up Big Grin
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
17.01.2020, 21:14 -
#9
Na nie powody wyżej
del
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
41 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
18.01.2020, 10:06 -
#10
Absolutnie nie udzielasz się na chatcie, chyba że piszesz ze znajomymi o totalnie zbędnych rzeczach. Jestem na nie.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości