[ODRZUCONE] _Reffy_


Napisał(a): Grucha


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Grucha
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
Question  15.09.2020, 20:34 -
#1
1. Imię
 Fabian
2. Wiek
 15
3. Nick w grze 
 _Reffy_
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Lecraft.pl
 Grałem na tym serwerze minecraft 2 lata temu na koncie z nickiem BloodMoon zrobilem przerwe od grania ale teraz wróciłem na nicku _Reffy_ i zacząłem grać na nim może miesiąc może dwa. 
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer
  Kończę szkołę zazwyczaj późno ale mogę być 7 godzin dziennie. 
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? 
 Dostałem raz Warna za obrażenie gracza na /msg.
[b]7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod?[/b]
[b]/cc - czyści chat.
/c on/off - włącza/wyłącza chat.
/warn (nick) (czas) (powód) - nakłada ostrzeżenie na gracza.
/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft.
[/b]
[b]/tempmute (nick) (czas) (powód) -[/b][b] wycisza gracza na określony czas.
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu.
/sprawdz (nick) - przenosi gracza do sprawdzarki.
/czysty (nick) - jeżeli nie wykryto u danej osoby żadnych cheatów, osoba jest czysta.

/warnings - sprawdza ile gracz ma warnów i z jakich powodów.
[/b]
Obowiązki:
Najważniejszym obowiązkiem Chatmoda jest pilnowanie czatu i kultury na serwerze minecraft, ma za zadanie także pomagać graczom gdy proszą nas o to
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem
Chciałbym zostać Chatmodem ponieważ często gracze potrzebują pomocy a akurat nie ma wtedy nikogo z administracji i zobaczyć jak wygląda bycie administratorem na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl.
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : 
Jak już pisałem mam na imię Fabian i mam 15 lat. Nie mam na razie pomysłu kim w przyszłości zostanę dlatego poszedłem do liceum. Interesuję się muzyką, graniem na instrumentach, rysowaniem oraz grafiką. W szkole jeszcze nie wiem jak mi będzie szło bo byłem przez ten czas przeziębiony ale ogólnie szło mi nie najgorzej. Lubię oglądać filmy przeważnie horrory, komedie, oglądam też anime i czytam teraz ciekawą książkę. Jestem spokojny, nie denerwuję się, a jak już to tylko czasami, lubię bawić ludzi i poprawiać im humory. Gdy wracam do domu od razu robię zadania domowe by mieć czas wolny, żeby wyjść z kumplami albo pograć na komputerze. Obecnie mam 2 koty, które kocham ale są denerwujące i śpią cały czas. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?
Mam sprawny mikrofon a jeśli nie ma mnie w domu to będę mógł wejść na telefonie
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?
Nie miałem jeszcze styczności bycia administratorem na serwerze minecraft minecraft ale byłem na discordzie.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy
Niestety nie byłem ale dlatego właśnie piszę to podanie
14. Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft
Nic bym nie musiał zmieniać, ponieważ serwer już jest według mnie świetny tak jak jego community.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2020, 20:39 przez Grucha.
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
16.09.2020, 20:36 -
#2
W poprzednim miesiącu wygospodarowałeś sporo czasu na serwer, ale nie zauważyłem żadnej większej aktywności na chacie z twojej strony...
Podanie jest fajnie napisane chociaż było w nim troszkę kopiowania i wklejania, ale mam nadzieję że tylko ze wzoru, a nie od innych.
Edit: jestem na Nie.

Pozdrawiam^^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2020, 10:24 przez zukosa_pl.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
rafałek
Zbanowany

width=

Zbanowany

4 posts 2 threads Dołączył: Sep 2020
17.09.2020, 21:42 -
#3
Neutral/Nie
narazie nie widać Cię na serwerze minecraft,być może gramy o innych godzinach
Grucha
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
17.09.2020, 21:47 -
#4
(17.09.2020, 21:42)rafałek napisał(a): Neutral/Nie
narazie nie widać Cię na serwerze minecraft minecraft,być może gramy o innych godzinach

dzisiaj byłem prawie cały dzień tylko wieczorami sobie zagram w coś innego ale później wracam, oczywiście jak inni mam szkołę więc byłem dopiero o 15
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
18.09.2020, 00:04 -
#5
Czemu skłamałeś z wiekiem?
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
18.09.2020, 20:28 -
#6
na nie, zero pomocy + to co napisał Mr. Haczyn. Kłamiąc udowadniasz, ze jesteś osoba bez predyspozycji na stanowisko chatmoda na serwerze minecraft.
SzalonyMenel
Komunista
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
86 posts 12 threads Dołączył: Oct 2018
21.09.2020, 19:47 -
#7
Beczka, takie średnie to podanie. Neutral
obraz
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
21.09.2020, 21:59 -
#8
obraz
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości