Hubert Haczyn
Haczyn oferował sprzedaż prywatnych plików firmy do których posiadał dostęp w ramach współpracy
Hubert Haczyn
Haczyn atakuje serwer z którym współpracował. Uzyskał nielegalnie dostęp do bazy serwera jbwm
Hubert Haczyn
Haczyn grozi publikacją adresu zamieszkania osoby z którą współpracował od roku
Hubert Haczyn
Haczyn namawia użytkowników do pisania oszczerstw mówiących że osoba z którą współpracował od roku jest pedofilem
Hubert Haczyn
Haczy grozi wrobieniem w pedofilie
Hubert Haczyn
Haczyn sugeruje że na dyskach które zostały mu pożyczone od osoby z którą współpracował od roku, a które ukradł znajdują się materiał pedofilskie
Hubert Haczyn
haczyn opublikował prywatny adres zamieszkania osoby z którą współpracował
Hubert Haczyn
Hubert Haczyn
haczyn publicznie grozi osobie której adres domowy wcześniej opublikował
Hubert Haczyn
Haczyn nauczył innego użytkownika atakować serwery unitedcraft
Hubert Haczyn
Haczyn publikuje poufne dane firmy z którą współpracował od roku
blank
hazyn namawia do patologicznego zachowania i działania na szkodę serwera
blank
zachowanie administracji lecraft.pl faxu inuczi carmenni majaquuu ighthatsit
blank
blank
blank

13 czerwca 2021 pod koniec współpracy haczyn zgłosił że nie ma czasu dłużej zajmować się hobbistycznie serwerami minecraft którymi zajmował się do tej pory. Ze względu na chęć rozwoju serwerów i dobro graczy zaoferowano mu znaczne środki finansowe w zamian za konkretne prace nad dalszym rozwojem serwerów. Zgodził się i zaoferował swój udział codziennie po swojej pracy oraz w weekendy. Mimo obietnicy siedzenia kilka-kilkanaście godzin tygodniowo przez pierwszy tydzień zupełnie nic nie robił. Co kilka dni obiecywał że już bierze się do pracy, a następnie zgłaszał że był ma imprezie, jest pijany i idzie spać.

Po pewnym czasie wszedł w końcu na serwer i chaotycznie zaktualizował pluginy na serwerze po czym ponownie zniknął na kilka dni. Po jego pracach antycheat przestał działać a kilka serwerów nie chciało się uruchomić przez błędy pluginów (takie rzeczy sprawdza się po aktualizacji).

Poinformowano go że wobec całkowitego złamania przez niego zobowiązań, że ustalenia z 13 czerwca przestają być ważne. Następnie haczyn ogłosił że odchodzi z serwera bo poczuł się urażony tym że ktoś wymaga od niego rzeczy do których się zobowiązał. Nie zwrócił kopii serwerów które posiadał na pożyczonych dyskach twardych które przywłaszczył. Oferował sprzedaż plików do których uzyskał dostęp w trakcie współpracy. Próbował wrobić osobę z którą współpracował w pedofilie i upublicznił jej adres zamieszkania, namawiał do jej pobicia. Atakował serwery firmowe i zachęcał do tego innych. Publikował prywatną korespondencję. Przywłaszczył 2000zł przeznaczonych na dalszy rozwój serwera. Przekazał dane dostępowe do serwera discord osobie trzeciej w wyniku czego doszło do jego kradzieży.

Przyjaźnił się z patostrimerem inuczi i podobnie jak on atakował użytkowników mówiąc żeby się zabili.