Nowa edycja serwera skyblock! 24 lipca 18:00

Witajcie Wszyscy!
Chcielibyśmy poinformować was, że w dniu 24.07.2020(jutro) o godzinie 18.00 odbędzie się nowa edycja Trybu Minecraft SkyBlock na naszym serwerze LeCraft.pl! Wraz z wprowadzeniem nowej edycji będzie można zaobserwować wiele zmian na lepsze, które na pewno wam się spodobają!
Jednym z najważniejszych zmienionych czynników jest minimalizacja lagów, które wcześniej występowały w dość dużym stopniu. W tej chwili będziecie mogli liczyć na płynną grę bez zamartwiania się o nagłe lagi! Myśląc o serwerze minecraft skyblock, pierwszą rzeczą jaka przychodzi nam na myśl są wyspy, tak je też zmieniliśmy! Od teraz startowa wyspa wynosi max 50×50, a gracze którzy zakupią rangę vip+ będą mogli posiadać wyspę 100×100! Oczywiście zwykła wyspa nie będzie jedyną, którą będziecie mogli posiadać! Macie również do dyspozycji wyspę minecraft w Kresie oraz Netherze – ciekawe urozmaicenie dla prawdziwych graczy! Zostaną dodane nowe limity, a z withera będzie wypadać totem nieśmiertelności – w trochę utrudnionym stopniu! Tryb zostanie ozdobiony cieszącym oko spawnem i równie dobrze wyglądającymi warpami. Warto dodać iż każdy ma równe szanse, ponieważ wszystko zostanie zresetowane, a w ogarnięciu nowości pomoże czekająca na pytania graczy administracja!

Jeśli nie chcesz wydawać na start pieniędzy, będziesz mógł wziąć również udział w różnych konkursach o rangi i tokeny, które będą organizowane w czasie startu edycji jak i po starcie!
Oczywiście to był tylko przedsmak tego co was czeka!

Na nowej edycji wprowadzimy wiele usprawnień, poprawimy znalezione bugi, dodamy fajne dodatki – to trzeba boaczyć!

Czekamy na Ciebie już 24 lipca o godzinie 18:00, kiedy to startuje nowa edycja naszego trybu skyblock