Pragniemy zaprezentować nowy, najlepszy hosting serwerów Minecraft Ferko.pl. Ten hosting Minecraft działający we współpracy z siecią serwerów minecraft lecraft.pl, posiada ogromną ofertę silników Minecraft takich jak Spigot, PaperSpigot, TacoSpigot, Waterfall, czy Bungeecord, co z pewnością zadowoli każdego zapalonego gracza.

hosting minecraft sloty
hosting minecrat sloty

Nasza szeroka oferta rozmaitych pakietów pozwoli na założenie swojego serwera każdemu – niezależnie od posiadanej ilości pieniędzy czy doświadczenia. Panel zarządzania serwerem minecraft jest w pełni czytelny i responsywny, dzięki czemu może go używać zarówno na telefonie jak i na komputerze. Dodatkowo na naszych serwerach nie mają prawa wystąpić z naszej winy lagi – maszyny które udostępniamy klientom zostały przetestowane przez jedną z największych sieci w kraju – LeCraft.pl. Polecamy wszystkim hosting Ferko.pl i zachęcamy do zakupu serwera w tej firmie.

Lista dostępnych usług:

  • hosting Minecraft
  • hosting Minecraft Pocket Edition
  • hosting Rust
  • hosting CS:GO
  • hosting GTA
  • hosting Serwery głosowe
  • hosting Boty do TS/Discorda

Kupując hosting na ferko.pl otrzymujesz najlepszy support, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Odpowiadamy w ciągu zaledwie 30 minut. Gwarantujemy również najniższą cenę na rynku – jeśli znajdziesz lepszą ofertę hostingu to odezwij się na fanpage a zaproponujemy jesze lepsze warunki współpracy! Pomożemy również w konfiguracji silnika minecraft spigot paper bukkit server.properties, spigot.yml, bukkit.yml. Wydajne i bezawaryjne działanie Twojego serwera minecraft to dla nas priorytet. W pakiecie z serwerem minecraft do hostingu możesz otrzymać całkowicie darmowego bota ts3 teamspeak3. Do tego kopie zapasowe – po prostu warto

 

FAQ – pytania i odpowiedzi minecraft

na hostingu ferko.pl działają serwery minecraft takie jak: