JEDEN Z NAJLEPSZYCH SERWERÓW BEDWARS W POLSCE!
ADRES IP SERWERA MINECRAFT BEDWARS: LECRAFT.PL

Cześć! Słowami wstępu – Uruchamiamy serię wątków informacyjnych na forum serwerowym z którego będzie można czerpać informacje dotyczące określonego trybu. Tym razem opisany zostanie tryb BedWars oraz jego obecne nowości i nadchodzące aktualizacje.

Jak mogliście już zauważyć, wprowadzony został nowy spawn który prezentuje się bardzo dobrze. Serwery oraz areny przechodzą obecnie szereg aktualizacji oraz modernizacji, skupiając się przy tym na optymalizacji wydajności serwera minecraft oraz zmniejszeniu lagów na nim występujących. Nasi technicy oraz drużyna budowniczych bacznie pracują nad rozwojem trybu oraz rozgrywki na trybie.
Chcieliśmy również podziękować graczom którzy aktywnie zgłaszali błędy związane z utrudnianiem rozgrywki, również i graczom którzy wysyłali do nas swoje propozycje odnośnie BedWars!
Dzięki tej porządnej garści wsparcia byliśmy w stanie zebrać wystarczająco wiele informacji oraz przystąpić do działań. Obecnie nad trybem nadal trwają prace co może wiązać się z chwilowymi przerwami w dostępie rozgrywki.

Areny

Nadchodzące areny będą bardziej zoptymalizowane pod względem rozgrywki, pomijając kwestie designu aren chcemy skupić się na tym aby każda arena była przejrzysta oraz dopasowana pod względem wielkości czy szerokości, usunęliśmy dużą część niepotrzebnych detali w nowych arenach na bedwars aby również zadziałać pozytywnie na działanie samej gry, a sklepy z ulepszeniami oraz skrzynki będą rozstawione lepiej oraz będą bardziej zauważalne. Redukujemy obecnie bloki takie jak półpłytki czy płotki na wyspach drużynowych aby zapewnić lepsze odczucia podczas gry, tudzież owe elementy nie będą przeszkadzać w rozgrywce.
Tymczasowo wybieranie areny zostało zmienione, na rzecz ograniczenia lagów z poprzedniego sposobu transferu graczy pomiędzy serwerami. Stare wybieranie z lobby przywrócimy w najblizszym czasie gdy uporamy się z problemem lagów.

Łuki

Obecnie pracujemy nad tym aby łuki na trybie bedwars nie były tak efektywne jak teraz, mamy zamiar obniżyć knockback jaki gracz otrzymuje po trafieniu strzałą, oraz zwiększyć ceny łuków w sklepie aby gra nim nie przynosiła zbyt dużej przewagi, naszym celem jest balans między łukami a mieczami do momentu aż gracze będą używać ich przemiennie, nie tylko samego miecza bądź tylko łuku.

Sklep

Ceny w sklepie zostaną zrobione od zera, każdy przedmiot lub duża część z nich będzie miała nową cenę co będzie skutkowało znacznym przyśpieszeniem rozgrywki, kładziemy nacisk na graczy sprawiając aby zaraz po starcie ruszali do boju na środek, bądź zawalczyli o wyspy z diamentami!

Waluta Coins

Dodamy walutę Coins na BedWars dzięki której będziecie mogli odblokować różne kosmetyczne rzeczy oraz gadżety na lobby, dzięki temu samo patrzenie na lobby będzie sprawiało przyjemność oraz serwer zostanie ożywiony i dynamika będzie lepsza. Nie zapominajmy o systemie tajemniczych skrzyń!

Top

Po dodaniu nowych aren na tryb również lista TOP graczy będzie restartowana, wszyscy będą zaczynać od zera dając szansę tym nowym graczom BedWars! Również planujemy zrestartować postęp ogólny, mowa o poziomach, czy całym postępie – Dzięki temu również przyśpieszymy nabijanie poziomów!

Poziomy

Poziomy, poziomy – Ale co one tak faktycznie dają? Również dzięki poziomowi BedWars będziecie w stanie odblokować rzeczy które każdy może odblokować posiadając sam poziom! Dzięki temu rozgrywka na serwerze minecraft będzie jeszcze bardziej przyjemna, serwer będzie nagradzał gracza za samo posiadanie poziomu, dzięki czemu będzie można pochwalić się znajomym za długie granie na serwerze minecraft!

PvP

W bardzo bliskiej przyszłości na serwer wprowadzimy ankietę dzięki której gracz będzie mógł zagłosować jakie PvP ma występować na serwerze minecraft. Głos będzie jednorazowy.
Dzięki tej opcji będziemy w stanie wyodrębnić informacje o tym jakie PvP będzie prosperować na serwerze minecraft. (1.8 lub 1.9)

Również zapraszamy na nasz serwer Discord na którym też publikujemy informacje odnośnie serwera minecraft, tylko tam pojawiają się najszybciej!

LeCraft.pl/discord

Rozgrywka
Na trybie bedwars Twoim celem jest przetrwanie. Nie dopuść do zniszczenia swojego łóżka i wygraj w walce z pozostałymi graczami!
Zniszcz łóżka pozostałych drużyn i zabij wszystkich swoich przeciwników!
Po wejściu na arenę jesteś na swojej wyspie, za Tobą znajduje się generator, a przed Tobą są sklepy.
Zbieraj surowce, kupuj, ulepszaj, zabijaj!
WYGRAJ!

Kity
Każdy gracz wygrywając lub zabijając graczy zdobywa monety.
Aby zdobyć kit należy na spawnie otworzyć tajemniczą skrzynię z kitami.
Istnieje szansa, że wypadnie nowy kit, do którego nie miałeś dostępu, a także, że wypadnie ten który już masz i pieniądze zostaną Ci zwrócone.

Mapki
Grając na naszym serwerze będziesz mógł podziwiać mapki naszego własnego autorstwa.
Nie kopiujemy map z innych serwerów, my sami je tworzymy!

WEJDŹ NA SERWER I ZOBACZ TO SAM!
MC.LECRAFT.PL (1.8-1.16.3)