serwer minecraft hardcore

minecraft hardcore

adres naszego serwera to lecraft.pl

To serwer minecraft oparty na autorskich pluginach z nowym rozbudowanym systemem gildii i wojen.
Najważniejszą rzeczą na naszym serwerze jest stworzenie własnej gildii i obrona w niej serca, które ma tylko 3 życia. Po przegranym ataku nasza gildia traci 1 życie, jeśli przeciwnicy zniszczą serce, które ma 1000 HP (1 HIT = -1 HP) i otrzymujemy 24 godz. ochronnego czasu na odbudowę bazy. Po utracie 3 żyć, nasza gildia zostaje usunięta i proces jej zakładania jest taki sam jak na początku rozgrywki.

Dodatkowo mamy różne godziny, w których zostaje włączone TNT i informuje gracza na chacie globalnym, że można już atakować wrogie gildie. Również światy minecraft takie jak: END i Nether, są włączane o różnych porach w ciągu dnia, z pojawiającą się informacją na chacie globalnym.
Założenie gildii możliwe jest po uzbieraniu konkretnych przedmiotów. Serwer daje wiele możliwości zdobycia przedmiotów m.in. pandory, zdrapki, magiczne klucze i skrzynki ze stone i wiele, wiele więcej.
Warto pamiętać, że w minecraft hardcore nie tylko obrona jest ważna. Warto stworzyć własne sojusze, aby wspólnie zaatakować wrogie gildie, osłabiać je i zmniejszyć tym samym ryzyko ataku na naszą gildie. Serwer jest tak bardzo dynamiczny, że można na każdym etapie podróżowania znaleźć wrogie gildie i je atakować.

Każdy gracz może stanąć do rywalizacji z innymi w rankingach, których jest aż 12 dla gracza i 12 dla gildii, więc każdy ma szansę na bycie w TOP najlepszych w danej dziedzinie.
Każdy nowy gracz, który wejdzie na serwer hardcore, dostaje ochronę czasową, tak samo jak gildia przez niego stworzona, dzięki czemu może spokojnie rozpocząć przygotowanie się do walki.

Każdy gracz na serwerze może sprawdzić najbardziej przydatne komendy minecraft pod poleceniem:
– /komendy
– /pomoc
– /g -> Przydatne komendy gildiowe