Serwer minecraft jbwm drama brak uczciwości

Nie polecamy nikomu serwera jbwm (właścicielami są Ziga, Korallo, TheLBlack) i jakiejkolwiek współpracy z nimi. Właściciele serwera jbwm Ziga, Koral i thelblack nie wiedzą co to uczciwość i honor. Lecraft istnieje od 8 lat a jbwm od 1 roku. Dzięki połączeniu z lecraftem serwer jbwm z poziomu 100 graczy online wzbił się na poziom 300 graczy online.

Ustalenia z serwerem minecraft lecraft.pl wypracowywane przez miesiące można powiedzieć że zostały podsumowane przez zige słowami: ’nie było umowy pisemnej a wszelkie ustalenia które obie strony zawarły nic nie znaczą, zapewnialiśmy o naszej uczciwości ale się rozmyśliliśmy’. jbwm wypracowało z lecraft.pl ustalenia które weszły w życie w lipcu, umowa pisemna nie została spisana ze względu na przeciąganie jej podpisania przez jbwm. jbwm potwierdzało że wypracowane ustalenia są akceptowane a współpraca jest bezterminowa. Po skorzystaniu z reklamy uznali jednak że nie zamierzają wywiązać się z umowy

jbwm ze swojej chytrości postanowiło oszukać właściciela lecraft.pl. Wycofali się ze wszystkiego i zaczęli straszyć prawnikami. Nie zapłacili nawet ferko.pl za ostatni miesiąc hostingu który mieli w lepszej cenie w ramach współpracy. Współpraca miała być na stałe, a gdy prawie wszyscy gracze zostali przekierowani na ich domenę uznali że wykorzystali lecrafta już prawie maksymalnie jak się da więc nie potrzebują dłużej współpracy, dlatego też postanowili pogrzebać lecraft.pl. Jeden z właścicieli jbwm thelblack przyznał że ich działania były dalekie od uczciwości ale jak to jbwm ma w naturze uznał że 'to nie jego decyzja i on nic nie może, to inni są tymi złymi’

Lecraft po zapewnieniu jbwm ponad 200% wzrostu w ilości graczy online jest obecnie traktowany przez administrację jbwm jako wrogi serwer i jest przez nią atakowany. Pozostaje jedynie mieć nadzieje że robią to oni nieświadomie bo nie znają całej prawdy na ten temat. Administracja jbwm to roxet, buchblantowski, M4w3x, dokiexx, Arke26, shyines, trex, goldzik94, poranke, aiden, thelblackrexia, LilSheeep, Aidenek, RoxetT, RedBullGZE, nightmarehvnter, LeonardoDarq, Teapot, zigaoPL, Syn3k, ara12, SzejkerSzejker, Jamaz, Michalass, Poranke, ziga, Dokiexx, __JPII__ MacieGK, korallo, lubieflaki, BuchLufowski, Agesandros, koral, Diler_Kaczor. Czesti Fyuri_YT, isku, kimschii9029, pawlo, rafi6700, chciwy, grozaczeq, sawek, wodzu, antonio, Mati5x, rafi6700

jbwm współpracowało z youtuberem inuczi mimo tego że śmiali się z jego zachowania i rzekomej współpracy którą mieli nawiązać kilkanaście miesięcy wcześniej.

Zachowanie adminsitracji jbwm, znieważanie nielubianych graczy, oczernianie ich, grożenie nachodzeniem w miejscu zamieszkania:

Goldzik94: Ej właścicielu zapytaj żony czy kawe dobrą robi, bo nie wiem czy przyjechać na spotkanie

Goldzik94: Test5 zrobisz mi loda z połykiem? Wiem, że masz głębokie gardło misiu
Goldzik94 issued server command: /ac chuj Ci w dziąsło test5 to pedofil

Goldzik94: TEST 5 to chuj!

RoxetT: Test5 Siur

Nieudana próba ataku na serwer:

Goldzik94 issued server command: /gm 1
§cGoldzik94 §4was denied access to command.
Goldzik94 issued server command: /gamemode crative
§cGoldzik94 §4was denied access to command.

Goldzik94 issued server command: /gamemode creative
Goldzik94 nie posiadasz permisji: cmi.command.gm

Tworzenie filmów na których właściciel lecraft.pl jest przedstawiany jako powieszony

Czy administracja jbwm wie co to honor?

lc oznacza lecraft.pl
Specjalnie dla administracji jbwm podajemy definicję honoru: https://pl.wikipedia.org/wiki/Honor_(etyka)

blank

youtuber graf promuje jbwm

Mimo przedstawionego zachowania właścicieli i administracji jbwm oraz używania pato strimerów do promowania filmu znany youtuber graf nie widzi nic złego w promowaniu tego serwera przyczyniając się tym samym do zwiększenia patologii na polskiej scenie minecrafta.

Serwer minecraft lecraft.pl

Serwer lecraft.pl istnieje od ponad 8 lat i jest jednym z najstarszych serwerów minecraft w Polsce. Działa na zarejestrowanej działalności gospodarczej i jako jeden z nielicznych serwerów minecraft płaci podatek VAT. To jeden z serwerów który 'nie leci na kase’. Było i będzie na nim wiele serwerów minigier które przynoszą niewielkie zyski a wręcz straty, wymagając przy tym dużych zasobów hostingowych i wiele pracy. Nowe edycje serwerów są często przeciągane na wiele miesięcy zmniejszając znacząco dochody serwera ale zwiększając zadowolenie graczy.

Obecnie jbwm reklamuje patostreamer inuczi a poniżej można zobaczyć jego wyczyny:

inuczi życzy ludziom śmierci
stosunek inuczi do kobiet i dzieci
inuczi a osoby lgbt
ataki inuczi na inne osoby
zachowanie inuczi

jbwm banuje za nic

Czy jbwm banuje za nic? sprawdź opinie graczy tego serwera:

Zabezpieczenia jbwm – kolejne włamanie

administrator jbwm goldzik94 gra na cheatach

jbwm hacking, serwer griefing, uszkodzenie mapy

jbwm griefing hacking

Cheatowanie na serwerze jbwm

Czity na jbwm

Kpiowanie itemów na serwerze jbwm

kopiowanie itemów na jbwm

Czy serwer jbwm posiada antycheat?

cheatowanie na jbwm

Administracja serwera jbwm znanego jako jbmw.pl to buchblantowski, M4w3x, nightmarehvnter, dokiexx, lubieflakishyines, Aidenek, trex, goldzik94, poranke, koral, Agesandros, aiden, LeonardoDarq, Teapot, Syn3k, thelblackrexia, Michalass, LilSheeep, Diler_Kaczor, __JPII__, ara12, RoxetT, Arke26, SzejkerSzejker, RedBullGZE, zigaoPL, Poranke, ziga, Dokiexx, MacieGK, korallo, roxet, Jamaz, BuchLufowski.