Serwer minecraft jbwm.pl drama brak uczciwości

Nie polecamy nikomu serwera jbwm.pl (właścicielami są Ziga, Korallo, TheLBlack) i jakiejkolwiek współpracy z nimi. Właściciele serwera jbwm.pl Ziga, Koral i thelblack nie wiedzą co to uczciwość i honor. Lecraft istnieje od 8 lat a jbwm od 1 roku. Dzięki połączeniu z lecraftem serwer jbwm z poziomu 100 graczy online wzbił się na poziom 300 graczy online bez żadnej większej dodatkowej reklamy, jednak według administracji jbwm nie jest to zasługa lecrafta a ich serwery rozrastały się same z siebie co nie mogło być prawdą. Wzrost o ponad 200% graczy online w tak krótkim czasie nie byłby możliwy bez połączenia z lecraft.pl.

Ustalenia z serwerem minecraft lecraft.pl wypracowywane przez miesiące można powiedzieć że zostały podsumowane przez jbwm słowami: 'nie było umowy pisemnej a nasze obietnice i słowa nic nie znaczą, zapewnialiśmy o naszej uczciwości ale się rozmyśliliśmy’. jbwm.pl zawarło z lecraft.pl wiążącą umowę ustną która była wielokrotnie potwierdzana przez 2 miesiące. Umowa miała zostać spisana na piśmie po potwierdzeniu że serwer rozwija się zgodnie z oczekiwaniami. Gdy okazało się że wszystko idzie zgodnie z planem, jbwm.pl ze swojej chytrości postanowiło oszukać właściciela lecraft.pl. Wycofali się ze wszystkiego i zaczęli straszyć prawnikami. Nie zapłacili nawet ferko.pl za ostatni miesiąc hostingu. Współpraca miała być na stałe, a gdy prawie wszyscy gracze zostali przekierowani na ich domenę uznali że wykorzystali lecrafta już prawie maksymalnie jak się da więc zrywają współpracę. Doprowadzili oni tym samym do znacznego osłabienia jednego z najstarszych serwerów miencraft w Polsce. Z całej trójki właścicieli jbwm thelblack ziga koral tylko thelblack przyznał że ich działania były dalekie od uczciwości ale jak to jbwm ma w naturze uznał że 'to nie jego decyzja i on nic nie może, to inni są tymi złymi’

Lecraft po zapewnieniu jbwm ponad 200% wzrostu w ilości graczy online przez chciwość właścicieli jbwm jest obecnie traktowany przez administrację i graczy jbwm jako wrogi serwer, a administracja jbwm atakuje serwer lecraft. Pozostaje jedynie mieć nadzieje że robią to oni nieświadomie bo nie znają całej prawdy na ten temat. Administracja jbwm.pl to roxet, buchblantowski, M4w3x, dokiexx, Arke26, shyines, trex, goldzik94, poranke, aiden, thelblackrexia, LilSheeep, Aidenek, RoxetT, RedBullGZE, nightmarehvnter, LeonardoDarq, Teapot, zigaoPL, Syn3k, ara12, SzejkerSzejker, Jamaz, Michalass, Poranke, ziga, Dokiexx, __JPII__ MacieGK, korallo, lubieflaki, BuchLufowski, Agesandros, koral, Diler_Kaczor.

Obecnie jbwm współpracuje z youtuberem inuczi mimo tego że śmiali się z jego zachowania i rzekomej współpracy którą mieli nawiązać kilkanaście miesięcy wcześniej

Wykres ilości graczy online jbwm

Dane pochodzą ze strony https://www.topkamc.pl/server/IvDPozsr/stats

Serwer minecraft lecraft.pl

Serwer lecraft.pl istnieje od ponad 8 lat, jest jednym z najstarszych serwerów minecraft w Polsce i przez dłuższy czas był jednym z największych serwerów minecraft w Polsce. To jeden z nielicznych serwerów minecraft który 'nie leci na kase’. Działa na zarejestrowanej działalności gospodarczej i jako jeden z nielicznych serwerów minecraft płaci podatek VAT. Ogromna część wpłat idzie na podatek VAT(23%), hosting(około 30%), ZUS(1400zł), księgowość(300zł), podatek dochodowy(19%). Było i będzie na nim wiele serwerów minigier które przynoszą niewielkie zyski a wręcz straty, wymagając przy tym dużych zasobów hostingowych i wiele pracy. Nowe edycje serwerów były często przeciągane na wiele miesięcy zmniejszając znacząco dochody serwera ale zwiększając zadowolenie graczy.

Obecnie jbwm reklamuje patostreamer inuczi

inuczi życzy ludziom śmierci
stosunek inuczi do kobiet i dzieci
inuczi a osoby lgbt
ataki inuczi na inne osoby
zachowanie inuczi

jbwm hacking, serwer griefing, uszkodzenie mapy

jbwm griefing hacking

Cheatowanie na serwerze jbwm

Czity na jbwm

Kpiowanie itemów na serwerze jbwm

kopiowanie itemów na jbwm

Czy serwer jbwm posiada antycheat?

cheatowanie na jbwm

Administracja serwera jbwm znanego jako jbmw.pl to buchblantowski, M4w3x, nightmarehvnter, dokiexx, lubieflakishyines, Aidenek, trex, goldzik94, poranke, koral, Agesandros, aiden, LeonardoDarq, Teapot, Syn3k, thelblackrexia, Michalass, LilSheeep, Diler_Kaczor, __JPII__, ara12, RoxetT, Arke26, SzejkerSzejker, RedBullGZE, zigaoPL, Poranke, ziga, Dokiexx, MacieGK, korallo, roxet, Jamaz, BuchLufowski.