administracja mcday to lethal, marekkascraft, oraz rock bottom mc

Nie polecamy serwera mc-day. Doświadczenia z administracją tego serwera pokazały że nie można im ufać. Ustalenia które były z nimi nawiązywane okazywały się być przez nich całkowicie ignorowane na ostatnią chwilę co niosło za sobą dużą szkodę na drugiej strony.

Znają się oni blisko z kamilatusem znanym jako lordkamilatus, który dopuszczał się bardzo nieetycznych zachowań co jak widać im w niczym nie przeszkadza.

Te nieetyczne zachowania kamilatusa to między innymi:

  • tworzenie filmów z wyrywkowych informacji w celu zadziałania na szkodę konkurencji
  • próba wypromowania się na youtubie poprzez atakowanie konkurencji
  • tworzenie filmów zawierających opisy wymyślonych zdarzeń w celu manipulacji widzami
  • promowanie swoich filmów na grupach youtube z dodatkowego konta które nazywało się 'kropka kamilatusa’ i twierdzenie że to nie on, oczywiście konto zostało później przez niego usunięte
  • publikowanie fałszywych in formacji na temat konkurencji w celu wybicia się na youtubie, np. sugerowanie że ktoś zrobił coś czego w rzeczywistości nie zrobił mając świadomość że widzocie to podchwycą i zlinczują tę osobę
  • na jednym z filmów dopuścił się on również szantażu i gróźb opublikowania poufnych informacji

Co ma do powiedzenia administracja mc-day o czynach kamilatusa które podchodzą pod nękanie? Oto jeden z komentarzy marekkasyt znanym jako marekkas pod kolejnym filmem z serii, w którym kamilatus sugeruje że użycie darmowej czcionki to kradzież loga w którym użyto danej litery. Trudno nazwać takiego człowieka poważnym, a na takiego stara się on wykreować.

Dlaczego na mc-day jest tak mało graczy? Można się tylko domyślać że to przez nieetyczne zachowanie administracji która próbuje wybić swój serwer kosztem innych serwerów.